Rīgas “Dinamo” izbraukuma sēriju noslēdz ar zaudējumu “Lokomotiv”

4 komentāri
EDIJS PĀLENS, LETA

Rīgas “Dinamo” trešdien Kontinentālās hokeja līgas sezonas otrā izbraukuma trešajā mačā ar 0:4 zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv” komandai.

Pirmā perioda pirmajā pusē rīdzinieki ar vairākiem metieniem no zilās līnijas apdraudēja pretinieku vārtus, taču vārtsargs Iļja Konovalovs bija uzdevumu augstumos. Īpaši aktīvs spēles pirmajā trešdaļā bija aizsargs Sergejs Gimajevs, kurš vairākas reizes meta pa “Lokomotiv” vārtiem. Rezultātu gan atklāja mājinieki, nepilnas piecas minūtes pirms perioda beigām izceļoties Pāvelam Krasovskim, kurš bija pirmais pie Kristera Gudļevska atvairītās ripas un pārcēla to pāri latviešu vārtsargam.

Otrās trešdaļas pirmajā piecminūtē rīdzinieki demonstrēja aktīvu sniegumu ar vairākiem metieniem pa vārtiem, taču perioda vidū bija spiesti kapitulēt. Pretiniekiem ieslidojot aizsardzības zonā, pie apmales paklupa uzreiz divi viesi, kā rezultātā pie vārtiem izveidojās vairākuma situācija. Laukuma saimnieki izmantoja “Dinamo” apjukumu un Maksims Osipovs dubultoja “Lokomotiv” pārākumu.

Ar pamatīgu rūgtuma sajūtu Rīgas hokejisti devās uz ģērbtuvēm, jo nieka piecas sekundes pirms trešdaļas beigām Nikolajs Kovaļenko panāca 3:0. Jaroslavļas komandai padevās ilgstošs uzbrukums “Dinamo” aizsardzības zonā, un vienā no epizodēm Kovaļenko palika nepieskatīts pie labā vārtu stabiņa.

Trešā perioda sestajā minūtē mājinieki guva ceturtos vārtus, būtībā izšķirot mača likteni. Pēc Stefana da Kostas piespēles gar vārtu priekšu, ripa trāpīja pa Kristapa Sotnieka slidu un ieripoja mērķī. Trešdaļas turpinājumā rīdziniekiem neizdevās salauzt mājinieku pretestību, līdz ar to tika ciesta neveiksme ar 0:4.