Rīgas “Dinamo” izbraukumā piekāpjas varenajai Sanktpēterburgas SKA

1 komentārs
TASS/SCANPIX

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma mačā ar 0:3 zaudēja Sanktpēterburgas SKA.

Lieliski spēlējošo Jāni Vori pārspēja Jori Lehtera, Vladimirs Tkačovs un Jevgēņijs Ketovs.

Jau spēles pirmajā minūtē viesus mazākumā atstāja Kārters Eštons, taču SKA vairākumā spēlēja vāji. Perioda turpinājumā mājinieki saimniekoja laukumā, taču ar pārāk daudz metieniem neizcēlās. “Dinamo” divreiz spēlēja piecatā pret četriem, taču savas iespējas neizmantoja.

Nākamajā trešdaļā SKA turpināja dominēt, perioda pirmajā pusē iespiežot rīdziniekus viņu aizsardzības zonā. Mājinieku ofensīva deva rezultātu, un sešas minūtes pirms otrā perioda beigām Jori Lehtera raidīja ripu Jāņa Vora sargātajos vārtos. Soms ar Vladimiru Tkačovu izslidoja divatā pret vienu “Dinamo” hokejistu, Lehteram pēc kolēģa piespēles raidot ripu tīklā.

Spēles trešā nogriežņa pirmajā pusē rīdzinieki izniekoja vēl vienu vairākumu. Pašiem mazākums gan bija liktenīgs – 12.minūtē Tkačovs bez ripas apstādināšanas panāca 2:0, bet 13 sekundes vēlāk viens pret Vori izslidoja Jevgēņijs Ketovs, kurš guva SKA trešos vārtos.