Rīgas “Dinamo” izbraukumā piekāpjas “Sochi” hokejistiem

2 komentāri
HCSOCHI.RU

Rīgas “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma mačā ar 2:4 piekāpās “Sochi” hokejistiem.

Vārtus mājinieki septītajā minūtē iemeta vairākumā, kad noraidīts bija Ondržejs Vitāseks. Ātra izspēle noveda pie tā, ka viens pats nepieskatīts Iļjas Proskurjakova vārtu priekšā palika Dmitrijs Kolgotins, kuram tik vien atlika kā iebakstīt ripu pustukšos vārtos.

Rīdziniekiem vairāk nekā minūti otrās trešdaļas sākumā bija lielais vairākums, taču laukumā tas nebija jūtams, tikai reizi pa vārtiem uzmetot Metjū Majonem, bet spēlei vairāk norisinoties ārpus mājinieku zonas nekā tajā.

Rezultāta starpību 38.minūtē dubultoja Daņiils Miromanovs, kuram tika ļauts uzmest no zonas vidus, trāpot Proskurjakovam starp kājsargiem – 2:0.

Pēdējā trešdaļā uz Metjū Majones precīzu raidījumu pēc Tonija Sunda piespēles ar saviem vārtiem atbildēja Sergejs Šmeļovs, izejot trim mājinieku uzbrucējiem pret vienu aizsargu. Savukārt uz Mārtiņa Dzierkala metienu no labā iemetiena apļa pēc Jāņa Jaka un Konstantina Komareka piespēlēm vairākumā ar savu “golu” mazākumā, izejot vienam pret Proskurjakovu, reaģēja Igors Rudenkovs.

Mājinieku vārtos savulaik rīdzinieku vārtus sargājušais Maksims Tretjaks atvairīja 28 “Dinamo” metienus.