Rīgas ”Dinamo” izbraukumā piekāpjas Maskavas ”Spartak”

Rīgas “Dinamo” svētdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 1:3 piekāpās Maskavas “Spartak”.

“Dinamo” vadībā izvirzījās spēles 12.minūtē, kad vairākumā pēc ilgstošas saspēlēšanās pretinieku aizsardzības zonā Jeļisejevs izdarīja zibenīgu metienu no tuvas distances. Nepilnu pusotru minūti vēlāk nepiesegts tieši pretī vārtiem palika Jori Lehtere, somu uzbrucējam panākot 1:1.

Otrajā periodā pēc nospēlētām 74 sekundēm “Spartak” izspēlēja līdz tukšiem vārtiem un ar metienu no asa leņķa nekļūdīgs bija Aleksandrs Hohlačovs. Septiņas minūtes vēlāk ātrā pretuzbrukumā Maksims Cipaļkovs uzvarēja divcīņu ar Kristap Sotnieku un, kritienā izpildot metienu, pārspēja Juhanu Matsonu – 3:1.

Mača trešajā nogrieznī viesiem bija labas iespējas gūt vārtus, taču tās palika neizmantotas, tādējādi “Dinamo” izbraukumu sāka ar zaudējumu.

“Spartak” – Rīgas “Dinamo”. Pilns spēles apskats:

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu

„Chelsea“ Anglijas Premjerlīgas mačā lupatu lēveros sasit "Norwich City"