Rīgas ”Dinamo” izbraukumā pārliecinoši piekāpjas Jaroslavļas “Lokomotiv”

HCLOKOMOTIV.RU

Rīgas ”Dinamo” ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 1:5 zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Vārtus Rīgas kluba labā guva Roberts Bukarts.

Pirmā perioda ievadā abas komandas apmainījās pāris bīstamiem momentiem, bet rezultātu uz tablo pirmie izmainīja mājinieki. Mača devītajā minūtē pēc cīņas laukuma stūrī ripu ieguva Tēmu Pulkinens, kurš raidīja ripu Jāņa Vora sargātajos vārtos.

Pagalam neveiksmīga viesiem bija otrā perioda pirmā puse, kurā viņi 58 sekunžu laikā ielaida divus vārtus. Vispirms pēc viduszonā pārtvertas ripas līdz vārtiem aizcīnījās Daņiils Misjuls, kurš panāca 2:0, bet vēlāk precīzs no zonas vidus bija Deniss Barancevs.

Perioda 12.minūtē rezultāts bija jau 4:0 “Lokomotiv” labā. Mājinieki ātri ieslidoja uzbrukuma zonā un nekļūdīgu metienu aizsarga aizsegā izdarīja Deniss Aleksejevs. Tiesa, pusotru minūti pirms perioda beigām Roberts Bukarts pēc Rīsa Skārleta piespēles vairākumā vienus vārtus atguva.

Trešās trešdaļas piektajā minūtē pēc iemetiena ripa nonāca pie Ņikitas Čerepanova, kurš ar raidījumu no zilās līnijas atjaunoja četru ripu pārsvaru. Pēc piektajiem ielaistajiem vārtiem Vora vietā “cietoksnī” stājās Bruno Brūveris.

Turpinājumā spēles temps kritās un rezultāts palika nemainīgs – 5:1 “Lokomotiv” labā.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

„Chelsea“ Anglijas Premjerlīgas mačā lupatu lēveros sasit "Norwich City"