Rīgas “Dinamo” izbraukuma otrajā spēlē pārliecinoši zaudē Čeļabinskas “Traktor”

1 komentārs
Rīgas “Dinamo” izbraukuma otrajā spēlē pārliecinoši zaudē Čeļabinskas “Traktor”
HCTRAKTOR.ORG

Rīgas “Dinamo” piektdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 1:5 pārliecinoši zaudēja Čeļabinskas “Traktor” hokejistiem.

Lai gan komandas rindas papildinājis pieredzējušais vārtsargs Aleksandrs Lazušins, spēli “Dinamo” “cietoksnī” uzsāka iepriekšējā spēlē Minskā KHL debiju piedzīvojušais Ēriks Vītols.

Mača sākumā ripa lielākoties bija rīdzinieku aizsardzības zonā, taču pirmie vārtus guva viesi. Mača sestajā minūtē divus pretspēlētājus meistarīgi apspēlēja Levins, kurš ar nūjas neērto pusi raidīja ripu vārtos – 1:0 “Dinamo” labā.

Rīdzinieki vadībā nebija ilgu laiku, jo pirmā perioda vidū, 11.minūtē, Artjoms Švarjovs izmantoja “Dinamo” kļūdu aizsardzībā, izslidoja viens pret Vītolu un meta ripu tīklā – 1:1. Perioda priekšpēdējā minūtē “dinamieši” saņēma aukstu dušu, ielaižot divus vārtus mazākumā.

Vispirms, mājiniekiem spēlējot aizturētā soda laikā, trīs rīdzinieki vārtu priekšā netika galā Vjačeslavu Osnoviču, bet pēc tam sešas sekundes vēlāk Sergejs Telegins izmeta no savas zonas ripu un tā neveiksmīgi ielidoja vārtos. Pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem, Vītolu nomainīja Lazušins.

36.minūtē Igors Polegalovs pārspēja “Dinamo” vārtsargu pirmoreiz, vispirms vārtsarga atvairīto ripu gaisā “apstrādājot” ar roku, bet tad raidot to vārtos ar nūju. Tiesnesis pēc videoatkārtojuma noskatīšanās vārtu guvumu atzina par pareizu.

Piektie vārti tika iemesti viesu vārtos, kad ar teicamu piespēli Artjoms Švarjovs vienu pret vienu ar vārtsargu Lazušinu izvirzīja Pontusu Obergu, kurš apspēlēja vārtsargu ar metienu vārtu labajā pusē pāri kājsargam.

50.minūtē Lazušins teicamā stilā vēl glāba komandu pēc Vitālija Kravcova metiena no vārtu priekšas.

Mājiniekiem bija vēl vairākas lieliskas vārtu gūšanas iespējas, taču ripai ceļā stājās Lazušins.

Vienreiz gan ripa viņa vārtos vēl pabija, taču videoatkārtojumā tika fiksēts, ka tas noticis jau pēc spēles beigu signāla atskanēšanas.