Rīgas “Dinamo” izbraukumā dodas bez Sotnieka, Mitinena un Skvorcova

1 komentārs
Rīgas “Dinamo” izbraukumā dodas bez Sotnieka, Mitinena un Skvorcova
HKTORPEDO.RU

Rīgas “Dinamo” nākamajās četrās izbraukuma spēlēs nevarēs palīdzēt aizsargs Kristaps Sotnieks, kā arī uzbrucēji Gunārs Skvorcovs un Matīass Mitinens, vēsta klubs.

“Dinamo” ceturtdien ar līgumreisu devās četru spēļu izbraukumā uz Jaroslavļu, Maskavu, Čerepovecu un Ufu, kur aizvadīs spēles pret “Lokomotiv”, “Dinamo”, “Severstal” un “Salavat Julajev” vienībām.

Izbraukumā devušies divi vārtsargi, deviņi aizsargi un 15 uzbrucēji.

Ģirta Ankipāna un viņa palīgu rīcībā šajā izbraukumā būs šādi hokejisti: vārtsargi – Timur Biļalovs, Kristers Gudļevskis; aizsargi – Nerijus Ališausks, Uvis Balinskis, Sergejs Gimajevs, Metjū Majone, Roberts Mamčics, Ruslans Pedans, Dmitrijs Šuļeņins, Marks Entonijs Zaneti un Kristaps Zīle; kā arī uzbrucēji – Oskars Batņa, Daniels Bērziņš, Lauris Dārziņš, Andris Džeriņš, Mārtiņš Dzierkals, Koltons Gilīss, Emīls Ģēģeris, Egils Kalns, Rihards Marenis, Brendons Makmilans, Gints Meija, Vitālijs Pavlovs, Frenks Razgals, Miķelis Rēdlihs un Līnuss Videls.

Izbraukumā līdz nedosies savainotie spēlētāji – aizsargs Sotnieks, kā arī uzbrucēji Skvorcovs un Mitinens. No šīs trijotnes savainoto spēlētāju sarakstā ir tikai Skvorcovs, kurš nav spēlējis kopš 1.novembra, Mitinens savu pēdējo cīņu aizvadīja 20.decembrī, bet Sotnieks traumu guva mājas spēļu sērijas pirmajā spēlē 26.decembrī.

Savukārt Roberts Lipsbergs palīdzēs “Optibet” Latvijas hokeja līgas (OHL) komandai “Liepāja”.

“Dinamo” ar 42 punktiem 43 spēlēs Rietumu konferencē ieņem devīto vietu, pirmajam astotniekam zaudējot vienu punktu.

1 komentārs