Rīgas “Dinamo” Cīrihē sīvā cīņā piekāpjas Sanktpēterburgas SKA

1 komentārs
Rīgas “Dinamo” Cīrihē sīvā cīņā piekāpjas Sanktpēterburgas SKA
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Rīgas “Dinamo” pirmdien Šveices pilsētā Cīrihē Kontinentālās hokeja līgas mačā ar 1:3 piekāpās Sanktpēterburgas SKA.

Vienīgos vārtus “Dinamo” rindās guva Kevins Klārks, bet SKA sastāvā ar precīziem metieniem izcēlās Nikolajs Prohorkins, Pāvels Dacjuks un Aleksandrs Barabanovs.

Pirmās trešdaļas piektajā minūtē pēc metiena pa Kristera Gudļevska sargātajiem vārtiem pirmais atlēkušo ripu savā rīcībā ieguva Prohorkins, kurš to pāradresēja vārtos. Pēc tam SKA rīdziniekiem uzdāvināja divas izdevības panākt neizšķirtu. Vispirms noraidījumu nopelnīja Ņikita Gusevs, bet pēc nepilnām divām minūtēm 2+2 minūšu sods tika nozīmēts Jevgēņijam Ketovam. “Dinamo” gan teju sešas minūtes ilgo spēli piecatā pret četriem neizdevās pārvērst vārtu guvumā.

Otrajā trešdaļā rezultāts ilgu laiku bija nemainīgs, neskatoties uz to, ka SKA bija iespēja spēlēt vairākumā jau pašā periodā sākumā, kad noraidījumu nopelnīja Nerijs Ališausks. SKA vairākuma iespēju neizmantoja, bet perioda izskaņā pēc izspēles pretinieku aizsardzības zonā precīzu metienu izpildīja Klārks, panākot 1:1.

Noslēdzošajā trešdaļā SKA rindās pirmos vārtus šosezon guva slavenais Dacjuks, kurš ripu mērķī meta no tuvas distances. Šajā epizodē gan viens no SKA spēlētājiem atradās Gudļevska vārtsarga laukumā, turklāt tiesneši skatīja arī video atkārtojumu, tomēr nolēma vārtus ieskaitīt.

“Dinamo” gan bija laba iespēja panāk neizšķirtu, jo 11.minūtē 5+10 minūšu noraidījumu nopelnīja Dinārs Hafizuļins. Rīdzinieki piecu minūšu vairākumā vētraini apdraudēja pretinieku vārtus, taču vārtus vairākumā tā arī neguva. Mača izskaņā “Dinamo” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr zaudēja vārtus, ar precīzu metienu izceļoties Barabanovam.

1 komentārs