Rīgas “Dinamo” Cīrihē neatrod argumentus pret KHL līderiem Maskavas CSKA

1 komentārs
RAIMONDS VOLONTS

Rīgas “Dinamo” trešdien Cīrihē “KHL World Games” ietvaros Kontinentālās hokeja līgas mačā pārliecinoši ar 0:5 zaudēja Maskavas CSKA.

Jau spēles ievadā sadursmē ar pretinieku cieta pēdējās spēlēs bieži cietušais Emīls Ģēģeris – tiesneša svilpe klusēja, taču gūtā trauma nebija nopietna un viņš varēja atgriezties spēlē. Rīgas “Dinamo” izrādot nelielu pretestību, pirmajā periodā laukumā dominēja CSKA hokejisti, kuri savu pārsvaru pārvērta divos vārtu guvumos.

Vispirms spēles 13.minūtē precīzi meta Konstantīns Okulovs, kurš tika atstāts nepieskatīts “Dinamo” aizsardzības zonas labajā pusē un raidīja ripu tīklā. Savukārt četrarpus minūtes vēlāk vairākumā jau 2:0 panāca Kirils Kaprizovs, kurš pašaizliedzīgi nocīnījās “Dinamo” vārtu priekšā.

Pirmā perioda beigās rīdzinieki nopelnīja vairākumu, taču to neizmantoja. Arī otrajā trešdaļā “Dinamo” divas reizes tika pie iespējas spēlēt vairākumā, taču arī tās abas palika neizmantotas. Savukārt mazākums tika izturēts godam, pie labas iespējas gūt vārtus tiekot Gintam Meijam. Arī spēles otrajā nogrieznī laukumā dominēja CSKA hokejisti, trešdaļas priekšpēdējā minūtē Ņikitam Ņesterovam vārtu priekšā pielabojot metienu no zilās līnijas un panākot 3:0.

Trešā perioda pirmajā minūtē pēc Artjoma Blažijevskija metiena no zilās līnijas rīdzinieki nonāca iedzinējos ar četriem vārtiem, bet trešdaļas vidū Timuru Biļalovu pārspēja arī dānis Janiks Hansens. Perioda turpinājumā rīdziniekiem pāris reizes izdevās saasināt situāciju pretinieku aizsardzības zonā, taču CSKA vārtsargu Lāšu Juhansonu pārspēt nespēja un cieta zaudējumu ar 0:5.