Rīgas “Dinamo” četru minūšu laikā ielaiž divas ripas un atzīst “Sochi” pārākumu

1 komentārs
PAULA ČURKSTE, LETA

Kontinetālās hokeja līgas klubs Rīgas “Dinamo” svētdien mājās nespēja pagarināt uzvaru sēriju, ar 1:2 piekāpjoties HK “Sochi”.

“Dinamo” labā vārtus guva Uvis Balinskis.

Spēles ievadā neliels pārsvars bija Soču hokejistiem, taču pirmie vārtus guva mājinieki – sestajā minūtē pēc Aleksandra Protapoviča piespēles bez ripas apstādināšanas to tīklā trieca Balinskis. Perioda pirmajā pusē cīņa bija ļoti asa, abām komandām divreiz tiekot pie abpusējiem noraidījumiem, bet otrajā pusē pārsvars bija viesiem, turklāt viņi tika pie iespējas spēlēt vairākumā.

Otrā perioda pirmajā pusē “Sochi” turpināja dominēt, bet otrajā daļā “Dinamo” tika pie iespējas spēlēt vairākumā. Tas gan palika neizmantots, bet, līdz ar perioda finālsvilpi, viesi vēlreiz noraidījās.

Trešais periods iesākās ar rīdzinieku vētrainiem uzbrukumiem vairākumā, kuru gan realizēt neizdevās. Perioda vidū pēc ilgstošas cīņas viesi izlīdzināja rezultātu, ripai pēc Jurija Aleksandrova metiena no nulles leņķa trāpot pa Salāku un ielidojot vārtos. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas septiņas minūtes, Malte Stremvalls ar zibenīgu metienu panāca jau 2:1 viesu labā.

Pēdējā minūtē Salāks tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, taču vairāki bīstami metieni pa “Sochi” vārtiem savu mērķi nesasniedza, un “Dinamo” cieta minimālu zaudējumu.