Rīgas ”Dinamo” ”bullīšos” atzīst Čeļabinskas ”Traktor” pārākumu

Rīgas “Dinamo” KHL regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar rezultātu 1:2 ”bullīšos” piekāpās Čeļabinskas “Traktor” vienībai.

Pirmā perioda vidū Ivans Višņevskis izvirzīja vadībā ”Traktor”, bet otrajā periodā rezultātu izlīdzināja Lauris Dārziņš, kurš tikai pirms pusotras nedēļas atgriezās laukumā pēc smagas traumas izdziedēšanas. Dārziņš pēc atgriešanās uz ledus piecās spēlēs guvis trīs vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli. Pamatlaikā komandas vairāk ar rezultatīviem metieniem neizcēlās.

Uzvaru pēcspēles metienu sērijā ”Traktor” vienībai izrāva Niks Beilens.

“Dinamo” pamatlaika un pagarinājuma beigās bija iespējas izraut uzvaru, turklāt papildlaika pēdējās sekundēs pēc pretinieku kļūdas Ņikita Jevpalovs trāpīja pa vārtu pārliktni. Tādējādi uzvarētājs bija jānoskaidro “bullīšos”, kuros neviens no četriem “Dinamo” hokejistiem savus metienus nerealizēja, komandai ciešot zaudējumu.