Rīga otrās trešdaļas beigās ielaiž divus vārtus, ”Dinamo” derbijā uzvar Maskava

4 komentāri
DYNAMO.RU

Rīgas “Dinamo” sestdien izbraukuma mačā ar 1:4 zaudēja Mika Indraša Maskavas “Dynamo”.

Pirmajā periodā krietni aktīvāki bija viesi. Rīdzinieki nomētāja maskaviešus ar 15:6, vairāk uzvarēja iemetienos (17:13) un vairākkārt spēlēja vairākumā, tai skaitā divas minūtes pieci pret trijiem, taču vārtus neguva.

Rīdzinieku labā vienīgos vārtus guva Daniels Bērziņš. Mājinekiem Andrē Petersons guva divus vārtas, Kirils Ļjamins un Dmitrijs Jaškins pa vieniem.

Arī otrajā periodā Rīgas “Dinamo” spēlēja aktīvāk, taču pēdējās piecās minūtēs, ko ievadīja Sergeja Gimajeva noraidījums, mājinieki aktivizējās, un Maksims Tretjaks no saviem vārtiem dabūja izvilkt divas ripas, otro – četras sekundes pirms pārtraukuma.

Spēles rezultāts ātri mainījās mača beigās. Vispirms tukšos vārtos, rīdziniekiem nomainot Tretjaku pret sesto laukuma spēlētāju, no laukuma vidus iemeta Andrē Petersens. 59.minūtes sākumā vienīgos vārtus rīdziniekiem guva Nerijus Ališausks, bet vēl pēc 12 sekundēm galarezultātu 4:1 noformēja Dmitrijs Jaškins.

Indrašis, kurš šajā sezonā septiņās spēlēs guvis vienus vārtus, mačā nepiedalījās.