Pēc garās izlašu pauzes Rīgas “Dinamo” atsāk sezonu ar izbraukuma spēli pret “Neftekhimik”

1 komentārs
IEVA LEINIŠA, LETA

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē tiekas ar Ņižņekamska “Neftekhimik”. Mačs sāksies plkst. 18.00, un to tiešraidē translēs kanāls “TVPlay Sports” un platforma “TVPlay Premium”.

Rīgas komandai šī būs pirmā spēle pēc teju divu nedēļu pārtraukuma. Pirms došanās atpūtā rīdzinieki aizvadīja trīs labas mājas spēles – vispirms ar 1:2 zaudējot Sanktpēterburgas SKA, bet pēc tam ar 3:0 pārspējot Čerepovecas “Severstal” un ar 3:2 uzvarot Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Tikmēr “Neftekhimik” pirms pauzes četrās mājas spēlēs izcīnīja divas uzvaras, bet vēl vienā mačā tika pie punkta. Pirms došanās pārtraukumā Ņižņekamskas vienība ar 2:3 piekāpās Ufas “Salavat Julajev” hokejistiem.

Toms Prāmnieks, TVPlay Sports komentētājs:

””Neftekhimik” ir  ātra, agresīva komanda ar labiem leģionāriem un prasīgo treneri Nazarovu. Tas padara Ņižņekamsku par vienu no neērtākajiem pretiniekiem ikvienam KHL klubam. Protams, pēc izlašu pārtraukuma, kas nāca īstajā laikā, Rīgas “Dinamo” vajadzētu būt fiziski un emocionāli gataviem jaunam sezonas nogrieznim, jo sezonas sākums bija ļoti prasīgs pret komandas spēlētājiem un treneru korpusu. Šī būs ļoti grūta spēle, bet tieši tā var kļūt par ļoti labu ieskrējiena punktu otrajam cēlienam.”

Šā izbraukuma turpinājumā ceturtdien būs duelis pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, bet sestdien – pret Gagarina kausa glabātāju Kazaņas “Ak Bars”.

Rīgas “Dinamo” ar 23 punktiem 24 spēlēs šobrīd Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem septīto vietu, kamēr “Neftekhimik” ar 26 punktiem 25 cīņās ir astotajā pozīcijā Austrumos.