Ņiživijs un Laviņš kļuvuši par Ozoliņa asistentiem Rīgas “Dinamo” komandā

0 Komentāru
Ņiživijs un Laviņš kļuvuši par Ozoliņa asistentiem Rīgas “Dinamo” komandā
"Rīgas Dinamo" spēlētājs Rodrigo Laviņš piedalās oficiālajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" prezentācijas pasākumā pirms dalības jaunās sezonas KHL čempionātā. (Ieva Čīka / LETA)

Par Rīgas “Dinamo” galvenā trenera Sanda Ozoliņa asistentiem apstiprināti Aleksandrs Ņiživijs un Rodrigo Laviņš, vēsta klubs.

Vārtsargu treneris arī gaidāmajā sezonā būs Juris Klodāns, bet par hokejistu fizisko sagatavotību atbildēs Raivis Miezāns.

Patlaban 40 gadus vecais Ņiživijs bija ilggadējs Latvijas hokeja izlases uzbrucējs un sešas sezonas aizvadījis “Dinamo” komandas sastāvā. Trenera karjerai pievērsās viņš pievērsās 2014./2015.gada sezonā, kļūstot par “Dinamo” galvenā trenera asistentu un šajā amatā aizvadīja divas sezonas. Aizvadīto sezonu viņš iesāka kā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas “Rīga” galvenais treneris, bet sezonas gaitā viņu nomainīja Ronalds Ozoliņš, kamēr Ņiživijs kļuva par viņa asistentu.

Tikmēr 42 gadus vecais Laviņš bija ilggadējs Latvijas izlases aizsargs un arī sešas sezonas aizvadīja “Dinamo” komandā. Laviņš pildīja arī “Dinamo” komandas kapteiņa pienākumus. Trenera karjerai viņš pievērsās 2015.gada sezonā, trenējot hokeja skolas “Rīga” jauniešus, kā arī vadot Latvijas virslīgas vienību “Kurbads”.

Ozoliņš par “Dinamo” galveno treneri kļuva maija beigās. Daļu no iepriekšējās sezonas Ozoliņš bija viens no “Dinamo” galvenā trenera Normunda Sējēja palīgiem.

Rīgas “Dinamo” treniņi pirms jaunās sezonas sāksies jau jūlija sākumā.

0 Komentāru