Malači KHL tiesneši! Strīpainie neredz nūju Eštona sejā, pēc mirkļa “Vityaz” gūst uzvaras vārtus

29 komentāri

Rīgas “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas mačā “Arēnā Rīga” ar 1:2 zaudēja Maskavas apgabala “Vityaz” komandai.

Kad līdz trešās trešdaļas beigām bija atlicis mazāk par piecām minūtēm un rezultāts bija 1:1, tiesneši neredzēja, kā “Vityaz” uzbrucējs Aleksejs Makejevs ar nūju iesit pa seju Eštonam Kārteram.

Jau pēc mirkļa ripa tika izspēlēta uz “Dinamo” vārtu priekšu, kur Pāvelam Černovam izdevās pārspēt rīdzinieku vārtsargu Andreju Makarovu. Atlikušajās minūtēs “Dinamo” atspēlēties neizdevās un “Vityaz” izcīnīja uzvaru 2:1.