Majone pēc sava iespaidīgā priekšnesuma: Es esmu tikai hokejists, bet mūzika ir liela daļa manas dzīves

0 Komentāru
Majone pēc sava iespaidīgā priekšnesuma: Es esmu tikai hokejists, bet mūzika ir liela daļa manas dzīves
ROMĀNS KOKŠAROVS/F64

Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas ”Dinamo” aizsargs sarunā ar KHL.RU akcentējis, ka ir priecīgs par uzmanību, ko saņem pēc priekšnesuma, tomēr uzskata, ka viņa galvenie pienākumi tomēr ir būt hokejistam.

Jau ziņojām, ka Majone ar sevis izpildīto grupas The Lumineers dziesmu ”Hey Ho” aizvadītās nedēļas Zvaigžņu spēlē Kazaņā patīkami pārsteidza ļoti daudz līdzjutēju ne tikai Rīgā, bet arī visā pasaulē.

Metjū tika jautāts, vai viņš gaidīja tik lielu rezonansi par savu dziesmas izpildījumu, uz ko viņš atbildēja: ”Nē, es vienkārši gribēju labi pavadīt laiku. Es mēģināju izdarīt kaut ko citādu un izklaidēt fanus. Es gatavojos aptuveni divas nedēļas.”

Uz jautājumu, vai Metjū plāno kļūt par rokzvaigzni, viņš atbildēja: ”Nē, es esmu tikai hokejists. Bet esmu priecīgs saņemt pozitīvas atsauksmes.”

Tāpat intervijā tika runāts arī par nopietnāku tēmu – Rīgas ”Dinamo” izredzēm iekļūt izslēgšanas spēlēs.

”Ja mēs spēlēsim tā, kā mēs to varam, tad mēs būsim tur. Šī ir bijusi gara sezona ar vairākām augšām un lejām, tas nav sprints, bet gan maratons.”

Vakar, 24. janvārī, Rīgas “Dinamo” ceturtdien Kontinentālās hokeja mājas spēļu sērijas noslēguma mačā izlaida uzvaru pamatlaikā, tomēr tik un tā ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienu sērijā pieveica Baltkrievijas vienību Minskas “Dinamo”.

Rīgas komanda ar 52 punktiem 52 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā ir devītajā vietā, kamēr Minskas hokejisti ar 34 punktiem 51 mačā ir priekšpēdējie starp 12 šīs konferences komandām.

0 Komentāru