”Lokomotiv” no Rīgas stacijas aizbrauc ar diviem punktiem

KASPARS VOLONTS

Rīgas ”Dinamo” sestdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē “Arēnā Rīga” ar 1:4 zaudēja Jaroslavļas ”Lokomotiv”.

īdziniekiem vienīgos vārtus guva Lauris Dārziņš.

Mājinieki 13.minūtē izvirzījās vadībā, kad Dārziņam asistēja Deniss Paršins un Miks Indrašis.

Pēc divām minūtēm Tēmu Pulkinens rezultātu izlīdzināja, bet 19.minūtē mazākumā Pāvels Kraskovskis guva uzvaras vārtus.

Otrajā puslaikā vēl pa vārtiem viesu labā guva Daņiils Misjuļs un Artjoms Iļjenko.

Reizi ripa šajā mačā vēl pabija arī viesu vārtos, taču pēc video atkārtojuma noskatīšanās no Kristapa Zīles vārtos nokļuvusī ripa tika atzīta par vārtos nokļuvušu ārpus spēles noteikumu rāmjiem.

Rīgas klubs ar 21 punktu 42 spēlēs joprojām ieņem pēdējo vietu līgā, kamēr “Lokomotiv” ar 62 punktiem 432 mačos atrodas trešajā pozīcijā Rietumu grupā.

Rīdziniekiem šī bija pirmspēdējā mājas spēle pirms piecu maču izbraukumu sērijas, kas 15.janvārī sāksies Čerepovecā. 12.janvārī “Dinamo” mājās tiksies arī ar Maskavas CSKA.