Lēkājoša ripa un rikošets – ”Dinamo” izbraukumā zaudē Novosibirskas ”Sibir”

1 komentārs

Rīgas ”Dinamo” trešdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma sērijas trešajā mačā ar 1:3 zaudēja Novosibirskas ”Sibir” komandai.

Vadībā rīdzinieki izvirzījās spēles sestajā minūtē, kad vairākumā pēc Laura Dārziņa un Hantera Šinkaruka piespēlēm ripu pretī vārtiem uztvēra Puarjē, kurš netraucēts panāca 1:0. Trešdaļas 13.minūtē pretinieki, arī spēlējot vairākumā, izlīdzināja rezultātu – 1:1 panāca Trevors Mērfijs, kurš Mateju Mahovski pārspēja ar metienu no distances.

Otrā perioda sākumā “Sibirj” 125 sekunžu laikā ar divu rikošetu palīdzību izvirzījās vadībā, 24.minūtē no vārtu priekšas izceļoties Aleksejam Kručiņinam, bet divas minūtes vēlāk – Denisam Golubevam, pēc kura metiena ripa ar rikošetu no Oskara Cibuļska ielidoja vārtu kreisajā stūrī – 3:1 mājinieku labā. Desmit otrā perioda minūtēs “Sibir” divreiz meta pa vārtiem, abas reizes ripai atrodot ceļu vārtos.

“Sibir” – Rīgas “Dinamo”. Pilns spēles apskats:

Trešajā periodā vārtu gūšanas momenti bija abām komandām, taču vārtus gūt izdevās vien spēles beigās ar ceturto mājinieku metienu pa tukšiem rīdzinieku vārtiem, kurus vārtsargs Matejs Mahovskis bija atstājis, dodot vietu sestajam laukuma spēlētājam.

Tomēr Aleksandra Šarova vārti netika ieskaitīti, jo pēc video atkārtojuma noskatīšanās tika konstatēts, ka tas izdarīts jau pēc spēles laika beigām.

Pēdējā periodā rīdzinieki pa vārtiem meta 18 reizes, kamēr “Sibir” hokejisti – piecas.

Pēc aizvadītām 15 spēlēm Rīgas “Dinamo” ieņem 11.vietu Rietumu konferencē ar 12 izcīnītiem punktiem. “Sibir” ar 11 punktiem 14 mačos ir astotā Austrumu konferencē.

1 komentārs

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju