Krievu mediji: Žerdevs varētu palikt Rīgas “Dinamo”!

3 komentāri
Krievu mediji: Žerdevs varētu palikt Rīgas “Dinamo”!
Autors: Ilze Zvēra/f64

Rīgas “Dinamo” vadība izskata iespēju atstāt komandā Nikolaju Žerdevu. Krievu uzbrucējs apsolījis turpmāk nepārkāpt komandas uzstādīto režīmu, ziņo krievu portāli “rip-news.ru” un “championat.com.”

Žerdeva piedzīvojumi Rīgā turpinās. 33 gadus vecs uzbrucējs vairākkārt pārkāpa sportisko režīmu un Rīgas kluba vadība pieņēma lēmumu šķirties no hokejista. Par to ziņoja kluba priekšsēdētājs Juris Savickis, taču izrādās gala lēmums vēl nav pieņemts.

Iepriekš Savickis un Ģirts Ankipāns, kurš ieņem ģenerālmenedžera un galvenā trenera posteņus, kopīgi pieņēma lēmumu pārtraukt līgumsaistības ar uzbrucēju. Taču Žerdevs atvainojas par savu uzvedību un apsolīja turpmāk ievērot sporta režīma normas. Ka rezultātā tika pieņemts lēmums, dot krievu leģionāram vēl vienu iespēju atgriezties pamatsastāvā.

Žerdevs pēdējo spēli aizvadīja 2. novembrī, izbraukumā pret Maskavas ”Dynamo.” Spēli hokejists nepabeidza ribu savainojuma dēļ. Uzbrucējs Dinamo rindās ir aizvadījis 13 spēles, izceļoties ar trim vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

3 komentāri