Koronavīrusa dēļ Rīgas “Dinamo” var nākties izlaist nākamo KHL sezonu

Pievienot komentāru
Koronavīrusa dēļ Rīgas “Dinamo” var nākties izlaist nākamo KHL sezonu
RAIMONDS VOLONTS

Rīgas “Dinamo” ir starp septiņiem Kontinentālās hokeja līgas klubiem, kuriem koronovīrusa dēļ nākamo sezonu var nākties izlaist, raksta medijs “Championat.ru”.

Rīgas “Dinamo”, tāpat kā  Jāņa Kalniņa Helsinku “Jokerit” un Nursultanas “Barys” var nākties ciest no koronavīrusa pandēmijas laikā ieviesto ierobežojumu dēļ. Klubiem var vienkārši nebūt iespēju doties uz spēlēm Krievijā.

Savukārt vairākus Krievijus klubus var skart finansiālās problēmas. Vissmagāk klātos komandām, kas pilnībā vai daļēji tiek finansētas no valsts vai valsts uzņēmumu kabatas. Tas attiektos uz “Sochi”, Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, Habarovskas “Amur” un Čerepovecas “Severstal”.

Pirmais Covid-19 upuris KHL klubu vidū bija Vladivostokas ”Admiral” komanda, kura taupības nolūkā nākamajā sezonā KHL nespēlēs. Piejūras apgabala Kultūras un sporta ministrija sportam paredzētos līdzekļus pārvirzīja cīņai ar koronavīrusa izplatību.

Tas skāra arī Latvijas treneri Leonīdu Tambijevu, kurš īsi pirms paziņojuma par nespēlēšanu KHL noslēdza līgumu ar “Admiral”. Tā arī neuzsācis darbu “Admiral”, Tambijevs vienojās par līguma pārtraukšanu.