”Knock – out” jautājumus par hokeju uzdod Baiba Sipeniece – Gavare

0 Komentāru

Spraiga cīņa par un ap hokeju norisinās arī  radio Star FM ēterā raidījumā ”Zoopastas freeride”. Spēles noteikumi ir vienkārši: Baiba Sipeniece – Gavare uzdod āķīgu jautājumu par hokeju, uz kuru cenšas atbildēt viņas pārinieks Jānis Romanovskis un ilggadējs hokeja spēļu komentētājs Toms Prāmnieks. Uz likmes, protams, puišu gods un cieņa. Skaties.lv piedāvā ieskatīties cīņas karstākajos brīžos.

Cik % hokejistu spēles laikā ir pazaudējuši kaut vienu zobu? Detroitas sporta avīzes žurnālisti nesen saskaitījuši, cik ir to hokejistu, kuriem spēles laikā nācies šķirties no vismaz viena zoba. Cik tas ir un kā ar atbildi veicās Romim ar Tomu – skaties video!

Kāds ir visu laiku visaugstākais hokeja spēles rezultāts un kā šī spēle ir saistīta ar Latviju? Šoreiz Baibai izdevās pamatīgi sajaukt kārtis un izvirzīties vadībā. Varam vien pačukstēt, ka minētā spēle saistīta ar sieviešu hokeju un rezultāts ir patiesi iespaidīgs. Kāds tas ir  – skaties video.

Kas hokeja pirmsākumos tika izmantots kā ripa? Versijas ir dažādas, taču šeit Baiba meklēja kādu ļoti specifisku materiālu, no kura savulaik iznākušas diezgan labas hokeja ripas. Atbilde ir visai pārsteidzoša  – skaties video!

Citus Baibas ”Knock-out” jautājumus klausies sporta raidījumā ‘”Zoopastas Freeride” darba dienās plkst. 7:50 STAR FM ēterā.

0 Komentāru