KHL eksperts par Indraši: Leģionāram ir jābūt komandas līderim, citādi nevar

Pievienot komentāru
KHL eksperts par Indraši: Leģionāram ir jābūt komandas līderim, citādi nevar
DYNAMO.RU

Bijušais Kontinentālās hokeja līgas klubu menedžeris un hokeja eksperts Leonīds Vaisfelds komentējis latviešu hokejista Mika Indraša pāreju atpakaļ uz Rīgas ”Dinamo”.

”Indrašis noteikti ir labs spēlētājs, bet būšana labam nav pietiekama. Leģionāram KHL klubā. Leģionāram ir jābūt labākam par pārējiem. Neesi vienkārši vērtīgs komandas spēlētājs, velc komandu uz saviem pleciem! Citādi nav jēgas uz spēlētāju tērēt šo pozīciju,” izteicās Vaisfelds.

”Vienkārši labs leģionārs nav luksusa iespēja daudziem KHL klubiem – tikai SKA vai CSKA var to atļauties, tādēļ ka viņiem ir daudzi top līmeņa krievu spēlētāji, kas atbilst izlases līmenim.”

”Leģionāriem būtu jāspēlē pirmajās maiņās, kā to dara Larsens, Robinsons, Douss, Hartikainens, Sobotka. Nezināmu iemeslu dēļ latviešu spēlētāji krievu klubos nespēlē tik labi kā Rīgā. Sevi pierādīt nespēja ne tikai Indrašis, tas pats notika arī ar Miķeli Rēdlihu un Lauri Dārziņu,” sacīja Vaisfelds.

Jau ziņots, ka pēc divām sezonām Maskavas ”Dynamo” rindās uz Rīgu 2020./21. gada sezonā atpakaļ devies Miks Indrašis, kurš, visticamāk, būs viens no kluba līderiem nākamajā sezonā.