Kazaņas “Ak Bars” “Latvijas Dzelzceļa” kausa ievadā pārspēj Šveices komandu “Davos”

ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Aizvadītās sezonas Kontinentālās hokeja līgas čempione Kazaņas “Ak Bars” otrdien “Latvijas Dzelzceļa” kausa pirmajā mačā ar 4:2 pārspēja Šveices komandu “Davos”.

Mača rezultātu piecas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām atklāja “Davos” vienības amerikāņu uzbrucējs Šeins Prinss. Pirmajā periodā Davosas vienība krietni vairāk meta pa pretinieku vārtiem, bet otrajā trešdaļā svaru kausi nosvērās par labu “Ak Bars” hokejistiem.

Otrajā periodā Kazaņas vienība 13 minūšu laikā guva četrus vārtus, kas KHL čempionei vēlāk atnesa uzvaru. “Ak Bars” rindās ar precīziem metieniem atzīmējās kanādietis Džastins Azevedo, čehs Jirži Sekāčs, Daniss Zaripovs un vēl viens Kanādas hokejists Robs Klinkhamers.

Trešā perioda 13.minūtē Prinss vienus vārtus atguva, bet tas Kazaņas komandai netraucēja svinēt drošu uzvaru.

Kazaņas “Ak Bars” – “Davos” 4:2