Kalniņš “Dinamo” vārtos rāda brīnumus, tomēr pie uzvaras tiek “Barys”

0 Komentāru
Kalniņš “Dinamo” vārtos rāda brīnumus, tomēr pie uzvaras tiek “Barys”
Foto: HCBARYS.KZ

Rīgas ”Dinamo” sestdien pēdējā Kontinentālās hokeja līgas regulārās sezonas izbraukuma spēlē ar minimālu 0:1 piekāpās Astanas ”Barys” hokejistiem.

Spēles liktenis izšķīrās pirmās trešdaļas vidū, kad mājnieki izmantoja skaitlisko vairākumu. Kevins Dalmens spēcīgi meta no zilās līnijas un ripa atrada ceļu uz Jāņa Kalniņa vārtiem.

Video

Jau ar spēles pirmajām minūtēm abas komandas spēlēja aktīvu un atklātu hokeju, bet 12.minūtē noraidījumu par pretinieka turēšanu saņēma Rīgas “Dinamo” hokejists Gunārs Skvorcovs. Vairākuma realizēšanai “Barys” bija nepieciešamas tikai 16 sekundes, jo pēc metiena no zilās līnijas rezultātu atklāja kanādietis ar Kazahstānas pasi Dalmens. Neilgu brīdi vēlāk 2+10 minūšu noraidījumu aiz saviem vārtiem par netīru spēka paņēmienu nopelnīja Jēkabs Rēdlihs, taču šoreiz Astanas komandas hokejistiem vairākumu realizēt neizdevās, turklāt tā laikā lieliska iespēja panākt izlīdzinājumu bija Gintam Meijam, kurš vārtu guvumā nepārvērta izgājienu vienatnē pret vārtsargu.

Savukārt jau otrās trešdaļas pirmajā minūtē “Barys” vēlreiz raidīja ripu rīdzinieku vārtos, taču šoreiz guvums netika ieskaitīts, jo vārtsargu Jāni Kalniņu naturalizētais Brendons Bočenskis pārspēja, veicot metienu ar roku. Cīņas turpinājumā Rīgas “Dinamo” hokejistiem bija pāris iespējas panākt izlīdzinājumu, taču izdevības palika neizmantotas, turklāt arī 28.minūtē mājinieku nopelnītais noraidījums netika realizēts. Pēcāk jau pa divu minūšu sodiem nopelnīja Tims Sestito un Guntis Galviņš, taču mazākumus Latvijas klubs izturēja, lieliski vārtos spēlējot arī Kalniņam.

Rīgas komandai šajā mačā atkal nesekmējās ar vārtu gūšanu, turklāt otrā perioda beigās tika nopelnīts vēl viens vairākums, tomēr vienā no epizodēm ripu uz vārtiem bez tās apstādināšanas raidīja Lauris Dārziņš, ko gan “Barys” vārtsargs atvairīja, taču pa atlēkušo ripu ar iespēju to raidīt tukšos vārtos netrāpīja Māris Bičevskis. Aptuveni deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām rīdziniekus no droša vārtu zaudējuma glāba Kalniņš, bet turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, lai gan cīņas beigās rīdzinieki bija iespieduši “Barys” hokejistus viņu aizsardzības zonā.

0 Komentāru