”Jokerit” dāņi saplosa Rīgas “Dinamo”, Kalniņam perfekts mačs Helsinku vārtos

1 komentārs
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Rīgas “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas mačā “Arēnā Rīga” ar 0:7 zaudēja Helsinku “Jokerit”, Somijas kluba vārtos “sauso” maču aizvadot Jānim Kalniņam.

“Jokerit” labā pa “hat trick” guva Peters Regins un Niklass Jensens Vēl vienu vārtus viesu labā guva Sami Lepiste. Jānis Kalniņš Helsinku vārtos atvairīja visus 25 “Dinamo” hokejistu metienus.

Rīdzinieku vārtos pēc septiņām ripām pirmajos divos periodos, Jāņa Vora vietā stājās Reinis Liepiņš, kurš trešajā periodā atvairīja visus 10 pretinieku metienus.

Septītajā minūtē pēc tam, kad Alekss Grānts bija apslidojis Robertu Lipsbergu, priekšā acīgākais bija Peters Regins – 0:1. KHL iepriekšējās nedēļas labākā jaunā spēlētāja Vora “sausā” sērija bija ilgusi 89 minūtes un 33 sekundes.