“Jokerit” ar Kalniņu vārtos otro reizi sezonā apspēlē “Dinamo”

JOKERIT.COM

Kontinentālās hokeja līgas vienība Rīgas “Dinamo” piektdien Somijas galvaspilsētā ar 1:4 otro reizi sezonā piekāpās Helsinku “Jokerit” ar Jāni Kalniņu vārtos.

Rīdzinieku labā vārtus guva Mārtiņš Dzierkals. Kalniņš uzvarētāju vārtos tika galā ar 23 “Dinamo” metieniem.

Jau pirmajā periodā mājinieki apliecināja, ka prot labāk izmantot savas izdevības, divreiz iekarojot rīdzinieku vārtus. Devītajā minūtē rezultāts jau bija 2:0 mājinieku labā. Vārtus somu komandas labā piektajā minūtē vairākumā, kad noraidīts par ripas izmešanu no laukuma bija Toni Sunds, guva Niklass Jensens, bet otrie vārti Petera Regina kontā, kurš iebakstīja vārtos vārtsarga atvairīto ripu.

Arī otrā trešdaļa sākās ar rīdzinieku zaudētiem vārtiem. Šķērseniski laukumam pāri raidītu Eli Tolvanena piespēli pirmais somu hokejists pretī vārtiem palaida garām, un Henrikam Hāpalam vēl bija pat laiks nomērķēt, lai trāpītu vārtos no iemetiena apļa.

27.minūtē vairākumā vienus vārtus “Dinamo” izdevās atgūt, Dzierkalam no niecīga leņķa raidot vārtos Kalniņa atvairīto ripu – 3:1. Rezultatīva piespēle ieskaitīta Jevgeņijam Gračovam un Laurim Dārziņam.

36.minūtē, apslidojis rīdzinieku vārtus, līdz zilajai līnijai atpakaļ devās Marko Antila, un viņa plaukstas metiens beidzās ar ripu vārtu augšējā stūrī – 4:1.