Izrēķināts, ka vismaz 68% hokejistu ikdienā slēpj zobu trūkumu mutē

0 Komentāru

Kas gan tas būtu par hokejistu, kas savā karjerā nebūtu palicis bez kāda zoba? Daži no šā sporta entuziastiem uzskata, ka bez asinīm un izsistiem zobiem pa īstam nav bijis spēles, savukārt Detroitas sporta avīzes žurnālisti nesen saskaitījuši, cik tad galu galā ir to hokejistu, kuriem spēles laikā nācies šķirties no vismaz viena zoba.

Cik tas ir – to Baibas “Knock-out” jautājumā par hokeju Star FM ēterā rubrikā ”Zoopastas Freeride” lūkoja noskaidrot Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Romanovskis un ilggadējais hokeja spēļu komentētājs Toms Prāmnieks.

Saspringtas hokeja spēles laikā zobi patiešām bieži mēdz kļūt par ripas, nūjas vai pat dūres upuriem, bet pašus hokejistus, šķiet, to  zaudējums ne nieka neuztrauc –  piemēram,  pagājušajā gadā Floridas “Panthers” aizsargs, dzelzs vīrs Kīts Jendls, spēlē pret Karolīnas ”Hurricanes” pamanījās zaudēt pat visus deviņus zobus un tomēr atgriezties uz ledus trešajā spēles periodā.

Pēc Detroitas sporta avīzes datiem Kīts Jendls, kopā ar tādām pašmāju hokeja zvaigznēm kā Lauris Dārziņš, Aleksandrs Ņiživijs un citiem kopā sastāda 68% spēlētāju, kam spēles laikā nācies atvadīties kaut no viena zoba. Tiesa, ikdienā zobu trūkumu hokejistiem nākas slēpt – to nereti paredz kluba noteikumi.

Citus Baibas “Knock-out” jautājumus klausies sporta raidījumā ”Zoopastas Freeride” darba dienās plkst. 7.50 STAR FM ēterā.

0 Komentāru