Iededz eglīti Arēnā Rīga kopā ar grupu “Baritoni”! “Eņģeļi pār Latviju” īpašā Dinamo Rīga hokeja spēle

Pievienot komentāru
Iededz eglīti Arēnā Rīga kopā ar grupu “Baritoni”! “Eņģeļi pār Latviju” īpašā Dinamo Rīga hokeja spēle

Piektdien, 7. decembrī, “Arēnā Rīga” tiks aizvadīta īpašā labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” Dinamo Rīga hokeja spēle, aicinot ziedot bērniem, kas cīnās par dārgāko, kas mums ir – veselību.

Ikgadējā kanāla LNT, Bērnu Slimnīcas Fonda (BSF) un veikalu tīkla ”RIMI Latvia” labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” norisinās jau 11. gadu. Akcijas ietvaros, 7. decembrī norisināsies īpašā Dinamo Rīga hokeja spēle, kur Dinamo Rīga mērosies spēkiem ar “Salavat Julajev Ufa”.

Pirms hokeja spēles jau plkst. 18.30 kopīgi ar akcijas atbalstītājiem BSF, RIMI Latvia un Dinamo Rīga, tiks iedegta svētku egle, kas jau tradicionāli ir kļuvusi par vienu no pieturvietām akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ceļā, pievēršot sabiedrības uzmanību bērnu veselībai un rūpēm par to.

Laura Tumase

Laura Tumase
Dinamo Rīga mārketinga projektu vadītāja

“Dinamo Rīga jau kopš savas pastāvēšanas sākuma sadarbojas ar Bērnu slimnīcu, ik sezonu atbalstot dažādus labdarības projektus, tāpat arī jau vairākus gadus ar lielāko prieku sadarbojamies akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros, kas sniedz mums iespēju palīdzēt vēl plašākam bērnu lokam.

Dinamo Rīga ir sporta klubs, kas iestājas par veselīgu dzīvesveidu, izprot bērnu veselības nozīmi visas sabiedrības kontekstā, tādēļ mēs vienmēr esam gatavi vērst uzmanību, aicinot līdzcilvēkus iesaistīties un palīdzēt. Turklāt hokejisti ir ģimenes cilvēki un paši ir bērnu vecāki, kam nereti nākas meklēt palīdzību pie Bērnu slimnīcas ārstiem.”

Spēles laikā apmeklētājiem būs iespēja atbalstīt akciju, piedaloties labdarības loterijā Arēna Rīga, ziedot Arēnā Rīgā izvietotajās ziedojumu kastītēs, kā arī – ar muzikālu pārsteigumu priecēs šova ”X Faktors” pusfinālisti – grupa ”Baritoni”.

Ziedot ir iespējams arī Bērnu Slimnīcas fonda mājas lapā un, zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1.42 eiro), tāpat arī veikalu tīkla ”Rimi Latvia” veikalos izvietotajās ziedojumu kastītēs vai iegādājoties īpašos akcijas produktus ar kuriem var iepazīties mājaslapā, vairāk skaties šeit!

Biļetes uz DINAMO RĪGA mājas spēlēm nopērkamas “Biļešu serviss” kasēs un internetā, vairāk meklē šeit. Bērniem līdz 6 g. vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

Dāvini to, kas patiesi svarīgs!