Gilīss: Esmu ļoti priecīgs, ka beidzot spēlēsim Rīgā. Fani mums ir lieliski

0 Komentāru
Gilīss: Esmu ļoti priecīgs, ka beidzot spēlēsim Rīgā. Fani mums ir lieliski
Foto: dinamoriga.eu

Tādas neveiksmes kā ielaista ripa mazākumā vai pārāk bieža kļūdu pieļaušana ļoti iespaido gaisotni un nomāc komandu, uzskata Rīgas Dinamo uzbrucējs Koltons Gilīss, taču ir ļoti priecīgs, ka nākamo dueli varēs aizvadīt savu skatītāju priekšā.

Rīgas Dinamo svētdien, noslēdzot savu sezonas otro izbraukumu, ar 0:3 (0:1, 0:2) piekāpās Čeļabinskas Traktor komandai. Čempionāta pirmajos sešos mačos rīdzinieki ir tikuši pie vienas uzvaras pēcspēles metienos un cietuši piecus zaudējumus pamatlaikā. “Šis bija ļoti grūts izbraukums – spēlējām ar meistarīgām komandām. Visi no sirds cīnāmies, bet kaut kas pietrūkst. Atkal zaudējām vārtus, spēlējot mazākumā. Pieļaujam kļūdu, un tad viss veļas kā sniega pika. Kļūdas arvien vairāk un vairāk. Šādas neveiksmes ļoti iespaido gaisotni un nomāc komandu,” Rīgas klubs citē Gilīsa teikto. “Mums ir jātiek pie uzvaras pamatlaikā. Kaut neglītas, bet uzvaras, kas vairotu pārliecību.”

VIDEO: Rīgas Dinamo atzīst Traktor pārākumu

“Es negribētu meklēt attaisnojumus tālajā braucienā, laika starpībā vai kādā citā iemeslā. Mēs esam bijuši tik tuvu uzvarai, bet beigās kaut ko neizdarām līdz galam. Zaudējam spēles ar vienu vārtu starpību,” secināja uzbrucējs. Rīgas Dinamo otrdien aizvadīs mājas spēli pret Somijas komandu Helsinku Jokerit, kur spēlē aizsargs Artūrs Kulda, bet pēc tam būs izbraukuma duelis pret Baltkrievijas klubu Minskas Dinamo, kam sekos trīs mači savā laukumā.

“Esmu ļoti priecīgs, ka beidzot spēlēsim Rīgā. Fani Arēnā Rīga ir lieliski. Zinu, ka komanda arī ir nepacietīga beidzot atkal spēlēt savā laukumā,” sacīja Gilīss.

0 Komentāru