Edgars Kulda: Uzvaras atnāks, tās nekur nepazudīs

0 Komentāru
Edgars Kulda: Uzvaras atnāks, tās nekur nepazudīs
Rīgas "Dinamo" spēlētājs Edgars Kulda (nr.94, sarkans) un Jaroslavļas "Lokomativ" spēlātājs Denis Osipovs (nr.6, balts) hokeja turnīrā "Latvijas Dzelzceļa kauss" "Arēnā Rīga". (Ieva Leiniša / LETA)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandai Rīgas “Dinamo” uzvaras būs un tās nekur nepazudīs, lai gan tagad piedzīvoti jau 11 zaudējumi pēc kārtas, sacīja vienības uzbrucējs Edgars Kulda.

jau ziņots, ka Rīgas “Dinamo” pirmdien savā laukumā ar rezultātu 1:2 zaudēja Ķīnas klubam Pekinas “Kuņluņ Red Star”.

“Vērtējot pēc spēles uzdevuma izpildīšanas, šī bija viena no mūsu labākajām spēlēm pēdējā laikā. Labi kustējāmies un darījām lietas pareizi, bet, lai uzvarētu šādas spēles, vajag iemest vairāk par vieniem vārtiem. Diemžēl tas nesanāca,” teica Kulda. “Ir jācīnās, jāpilda treneru norādījumi. Uzvaras atnāks, tās nekur nepazudīs. Nevajag zaudēt pārliecību. Protams, tas ir grūti, jo esam piedzīvojuši jau 11 zaudējumus pēc kārtas, bet vajag sev ticēt un uz katru spēli laukumā doties ar domu uzvarēt.”

Kulda norādīja, ka Rīgas “Dinamo” hokejisti treniņos aktīvi strādā pie sava snieguma uzlabošanas, kā arī analizē savus mačus. Rīdzinieki pēc abpusējas vienošanās lauzusi līgumu ar amerikāņu centra uzbrucēju Teriju Galjardi, turklāt, visticamāk, komandā vairs nespēlēs kanādiešu uzbrucējs Lukass Lesio.

Jau nākamajā spēlē, kas notiks trešdien, Rīgas “Dinamo” varētu būt papildinājums sastāvā, jo komandai, pievienosies somu aizsargs Ansi Salmela un pazīstamais krievu uzbrucējs Nikolajs Žerdevs.

“Kad zaudē desmit spēles pēc kārtas, skaidrs, ka jāveic kādas izmaiņas. Par pārmaiņām komandā lemj vadība, bet mēs esam profesionāli hokejisti – mums ir jāiet un jācīnās,” izteicās Kulda. “Žerdevu iepriekš neesmu redzējis. Pēc statistikas viņš izskatās ļoti labs spēlētājs. Viņš ir prasmīgs, tikai jāsagaida viņa došanās laukumā.”

Tikmēr no Latvijas kluba treneru korpusa iepriekš tika atbrīvoti Rodrigo Laviņš un Aleksandrs Ņiživijs, kamēr par galvenā trenera Sanda Ozoliņa palīgu tagad kļuvis ģenerālmenedžeris Ģirts Ankipāns, kurš pirmdien pret “Kuņluņ Red Star” uz soliņa bija ļoti aktīvs.

Rīdzinieki trešdien tiksies ar Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivostokas “Admiral”, bet ar oktobri sāksies piecu maču izbraukums.

Rīgas “Dinamo” ar pieciem punktiem 15 mačos ir Rietumu konferences un visas līgas vājākā komanda.
0 Komentāru