Divi zibenīgi vārtu guvumi ļauj Rīgas ”Dinamo” apspēlēt ”Barys” un izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas

Rīgas “Dinamo” ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas mājas sērijas ceturtajā spēlē “Arēnā Rīga” ar 3:2 uzvarēja Nursultanas “Barys”.

Ar precīziem metieniem mājiniekiem izcēlās Frenks Korrado, Sebastians Venstrems un Emīls Puarjē, bet vārtus sargāja Juhans Matsons.

Cibuļskis: Fantastiskas sajūtas – cīnījāmies, gūlāmies zem ripām, mazākumā labi nospēlējām un rezultātā uzvara

Zubovs: Labs bija otrais spēles periods un izdevās arī vairākums

Rīdzinieki vadībā izvirzījās jaudīgi, spēles 13.minūtē gūstot divus vārtus ar 14 sekunžu atstarpi. Vispirms vairākumā pēc nostāšanās pretinieku aizsardzības zonā tālu un spēcīgu metienu izpildīja Korrado – 1:0. Turpinājumā pēc ripas ievadīšanas spēlē viesi kļūdījās laukuma vidusszonā, “Dinamo” aizgāja pretuzbrukumā divatā pret vienu aizsargu un Venstrems pēc Petera Tīvola piespēles panāca 2:0.

Rīgas “Dinamo” – “Barys”. Pilns spēles apskats:

Otrajā periodā mājiniekiem bija vairāki labi vārtu gūšanas momenti, tajā skaitā otro reizi duelī norībinot vārtu stabiņu. Pašaizliedzīgā spēle aizsardzībā (astoņi bloķēti metieni pret diviem) ļāva noturēt pretiniekus uz nulles.

“Dinamo” turpināja cīņu uz veiksmīgas nots un trešā perioda ceturtajā minūtē vairākumā izspēlēja līdz tukšam vārtu stūrim, kas Puarjē ļāva panākt 3:0. Tiesa, astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām. “Dinamo” vārtsargs atstāja pārāk lielu brīvu vietu vārtos, Džo Morovam samazinot mājinieku pārsvaru. Nepilnas divas sekundes pirms finālsvilpes ar metienu no asa leņķa Matsonu pārspēja arī Ņikita Mihailis – 2:3.

“Dinamo” ar sešiem punktiem septiņās spēlēs pametusi pēdējo vietu Rietumu konferencē, pakāpjoties uz astoto pozīciju, bet “Baris” ar četriem punktiem sešās cīņās atrodas astotajā vietā Austrumu grupā.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju