“Dinamo” paraksta līgumus arī ar gados jaunākajiem Mamčiču, Ģēģeri un Bērziņu; sastāvā vēl 14 hokejisti ar pārbaudes laika līgumiem

Pievienot komentāru
“Dinamo” paraksta līgumus arī ar gados jaunākajiem Mamčiču, Ģēģeri un Bērziņu; sastāvā vēl 14 hokejisti ar pārbaudes laika līgumiem
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Kontinentālās hokeja līgas komanda Rīgas “Dinamo” sastāva komplektāciju turpina ar gados jaunākiem hokejistiem, līgumus noslēdzot ar aizsargu Robertu Mamčiču un uzbrucējiem Emīlu Ģēģeri un Danielu Bērziņu, vēsta klubs.

Jau ziņots, ka “Dinamo” otrdien panāca vienošanos ar Miku Indraši, Mārtiņu Dzierkalu un Kristapu Zīli.

Otrdienas vakarā “dinamieši” paziņoja, ka nākamsezon vienībā spēlēs arī uzbrucēji Bērziņš un Ģēgeris, kā arī aizsargs Mamčičs.

Ģēģeris pirms šīs pirmssezonas bija vienīgais “dinamietis” no pamatsastāva spēlētājiem, kuram bija līgums ar klubu.

Uzbrucējs aizvadītajā sezonā 37 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm. Kopumā karjeras laikā viņš KHL aizvadījis 128 spēles, tajās iekrājot 13 rezultativitātes punktus (6+7).

Visas trīs iepriekšējās sezonas viņš pavadīja “Dinamo” komandā.

Pagājušajā gadā Ģēgeris Latvijas izlases rindās pirmo reizi piedalījās pasaules čempionātā.

Tāpat pie līguma ticis arī “Dinamo” sistēmas audzēknis Bērziņš. Viņš pagājušajā sezonā laukumā devās 39 spēlēs un iemeta četrus vārtus, kā arī atdeva divas rezultatīvas piespēles.

“Dinamo” kreklu uzbrucējs vilcis jau trīs sezonas, to laikā aizvadot 84 spēlēs. Uzbrucējam šajā periodā izdevies gūt piecus vārtus un atdot divas piespēles.

Savukārt aizsardzībā nākamsezon būs redzams Liepājas hokeja sistēmas audzēknis Mamčičs. “Dinamo” pagarināja līgumu ar aizsargu, kurš pagājušajā sezonā laukumā bija 45 spēlēs, tajā atzīmējoties ar diviem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Kopumā KHL Mamčičs aizvadījis 55 spēles un nopelnījis septiņus rezultativitātes punktus.

Līdz ar Bērziņa, Ģēģera un Mamčiča pievienošanos komandai, “Dinamo” šobrīd līgumi ir ar septiņiem uzbrucējiem un diviem aizsargiem, bet vēl 14 hokejisti kluba nometnē atrodas ar pārbaudes laika līgumiem.

Kopumā pārbaudes laika līgumi noslēgti ar diviem vārtsargiem, četriem aizsargiem un astoņiem uzbrucējiem.

Pieredzējušākais no šiem 14 hokejistiem ir aizsargs Eduards Hugo Jansons, kurš iepriekšējo sezonu sāka “Dinamo”, bet vēlāk pievienojās Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) klubam Karagandas “Sarjarka”. Savukārt 11 no 14 spēlētājiem pagājušajā sezonā spēlēja Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienībā “Rīga”.

Jau ziņots, ka pirmdien par vienības galveno treneri apstiprināts latviešu hokeja speciālists Pēteris Skudra, bet otrdien tika prezentētas vienības jaunās spēļu formas un kluba logo.

Vēlāk tika parakstīts arī pirmais līgums ar kādu no hokejistiem. Komandai kā pirmais pievienojās Lauris Dārziņš. Otrdien sastāvu papildināja arī pieredzējušie uzbrucēji Miķelis Rēdlihs un Gints Meija.

Pagājušajā svētdienā kļuva zināms, ka Rīgā nākamsezon nebūs redzams lietuvietis Nerijus Ališausks, bet iepriekš leģionāra gaitās devās arī Uvis Balinksis.

“Dinamo” aizvadītajā sezonā ieņēma priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē un visā līgā, sesto gadu pēc kārtas nekvalificējoties Gagarina kausa izcīņai.

Spēlētāji, kuriem ar “Dinamo” noslēgts pārbaudes laika līgums:

vārtsargi – Reinis Liepiņš, Bruno Brūveris;

aizsargi – Ernests Ošenieks, Ņikita Mateiko, Miks Tumānovs;

uzbrucēji – Kristaps Skrastiņš, Patriks Zabusovs, Deniss Fjodorovs, Antons Siņegubovs, Antons Trastašenko, Ričards Grīnbergs.