“Dinamo” neatrod argumentus pret Magņitogorskas ”Metallurg”

METALLURG.RU

Rīgas “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma mačā ar 1:5 pārliecinoši zaudēja Magņitogorskas ”Metallurg”.

Vienīgos vārtus rīdziniekiem guva Roberts Lipsbergs. Mājnieku labā vārtus guva Eriks O’Dels, Arhips Ņekoļenko, Bogdans Potehins, Viktors Antipins un Romans Ļubimovs.

Mājinieki bija aktīvāki, pirmajā periodā pa pretinieku vārtiem metot 12 reizes, kamēr “Dinamo” mājinieku “cietoksni” apdraudēja vien četrreiz. Arī otrajā periodā vairāk vārtus apdraudēja “Metallurg”, ceturtos vārtus gūstot vairākumā Riharda Mareņa noraidījuma laikā. Trešajā periodā aktīvāki jau bija rīdzinieki, izpildot arī 14 metienus pa vārtiem pret Magņitogorskas hokejistu septiņiem, taču iemest izdevās tikai vienreiz.