Dinamo komandā kautiņš – Saulietim zila acs, E. Kuldam lauzta roka

8 komentāri
Dinamo komandā kautiņš – Saulietim zila acs, E. Kuldam lauzta roka
Foto: LETA

Rīgas Dinamo rīta treniņā pirms mača ar Minskas Dinamo izcēlies kautiņš starp diviem uzbrucējiem – Kasparu Saulieti un Edgaru Kuldu. Šobrīd  nav zināms abu domstarpību iemesls, bet spēlētāju dūru vicināšana beigusies ar traumām. Saulietim uzsista zila acs, bet Kuldam lauzta roka. Faktu par kautiņu Rīgas Dinamo komandā intervijā apstiprināja arī Lauris Dārziņš.

Piektdienas pēcpusdienā mikroblogošanas vietnē Twitter, Overtime TV vadītājs Valdis Valters ziņoja, ka Rīgas Dinamo komandā izcēlies kautiņš. Valters gan neminēja, kuri spēlētāji tie ir, bet citi lietotāji bija ievērojuši Kaspara Saulieša bildi Instagram ar zilo aci, savukārt kāds cits Edgaru Kuldu ar rokas apsēju. Lai gan ne komanda, ne spēlētāji plašākus komentārus par domstarpību iemeslu un dūru vicināšanu neatklāj, tomēr rīdzinieku hokejists Lauris Dārziņš intervijā apstiprināja kautiņa esamību.

FOTO: Kaspars Saulietis ar zilo aci

Facelift… 🕶

A photo posted by Kaspars Saulietis (@sauljukas17) on

Šajā sezonā Rīgas Dinamo sastāvā Kaspars Saulietis astoņās spēlēs pie rezultativitātes punktiem nav ticis, kamēr pērn 51 mačā iekrāja 11 puntkus (7+4). Tikmēr Edgars Kulda šosezon kāpis uz ledus trīs spēlēs un tāpat kā Saulietis ar punktiem nav izcēlies. Iepriekšējā sezonā jaunajam uzbrucējam 39 dueļos septiņi punkti (4+3).

VIDEO: L. Dārziņš apstiprina kautiņu Rīgas Dinamo komandā

8 komentāri