”Dinamo” izbraukumā turpina bēdīgi – sausais zaudējums Ņižņekamskā

2 komentāri
”Dinamo” izbraukumā turpina bēdīgi – sausais zaudējums Ņižņekamskā
HCNH.RU

Rīgas “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma mačā ar 0:4 zaudēja Ņižņekamskas “Neftekhimik”.

Visus vārtus rīdzinieki zaudēja mazākumā. Pirmo noraidījumu mājinieki piedeva, bet pirmajā periodā Kristofera Berglunda un Kristapa Zīles, kā arī otrajā trešdaļā Uvja Balinska un Jakoba Berglunda noraidījumi tika sodīti ar vārtu zaudējumu.

Pirmo vārtu guvumā Pāvels Porjadins izgāja viens pret vienu ar Kristeru Gudļevski, arī otro vārtu zaudējums bija no vārtu priekšas, kad precīzs bija Zaks Mičels. Trešos vārtus vairākumā mājinieki gan guva ar spēcīgu metienu no distances, izceļoties Zijatam Paiginam, bet Rafaels Bikmuļins dabūja vārtos ripu pēc rikošeta.

Bija iespējas iemest arī rīdziniekiem, pirmajā periodā – J.Berglundam un Rihardam Marenim, otrajā – Kārteram Eštonam un Uvim Balinskim, taču tās netika izmantotas.

Starp trešo un ceturto vārtu zaudējumu vēl vienus vārtus septiņpadsmitgadīgajam Maksimam Groševam neieskaitīja, jo pēc Rīgas kluba pieprasījuma videoatkārtojums apliecināja, ka vārti gūti ar kāju.

Trešajā periodā rīdzinieki gandrīz visu laiku uzbruku, pēc minūtes pārtraukuma vairākumā spēlēja bez vārtsarga, taču vārtus gūt neizdevās. Beigās pusotru minūti “Dinamo” bija lielais vairākums, talkā dodoties arī sestajam hokejistam, taču vārtus gūt rīdziniekiem pirmdien nebija lemts.