”Dinamo” augusta izskaņā ieplānota pārbaudes spēle ar Kalniņa ”Jokerit”

Pievienot komentāru
”Dinamo” augusta izskaņā ieplānota pārbaudes spēle ar Kalniņa ”Jokerit”
Kontinentālās hokeja līgas vienības Rīgas "Dinamo" jaunpienācējus klātienē varēs novērtēt 27.augusta pārbaudes mačā ar Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku "Jokerit", ziņo abi klubi. "Jokerit" savā mājaslapā vēsta, ka spēle 27.augustā "Tikkurila Trio" arēnā notiks plkst.17. Tāpat komanda vēsta, ka "Ticketmaster" mājaslapā jau iespējams iegādāties biļetes uz maču. Lai klātienē vērotu "dinamiešus" un "Jokerit", līdzjutējiem, kuri pārsnieguši 16 gadu vecumu, būs jāšķiras no 15 eiro, bet bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 16 gadiem biļetes maksa būs desmit eiro. Spēles arēnā sēdvietas ir sadalītas trīs līmeņos un katrs no tiem tiks piepildīts tikai ar 50% no kopējās kapacitātes. Jau ziņots, ka "Dinamo" pēdējie jaunpienācēji ir Gagarina kausa ieguvējs vārtsargs Staņislavs Gaļimovs un kanādiešu uzbrucēju Zeks Mičels. Iepriekš kluba rindas papildināja aizsargs Morgans Eliss, uzbrucēji Konstantins Komareks, Pavels Černovs un Deniss Paršins. Ar "leģionāru" iekļaušanos komandā "Dinamo" šobrīd ir līgumi ar 11 uzbrucējiem, trim aizsargiem un diviem vārtsargu, bet vēl 14 hokejisti kluba nometnē atrodas ar pārbaudes laika līgumiem. Kopumā pārbaudes laika līgumi noslēgti ar diviem vārtsargiem, četriem aizsargiem un astoņiem uzbrucējiem. Par vienības galveno treneri 20.jūlijā tika iecelts latviešu speciālists Pēteris Skudra, bet viņam asistēs Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas "Rīga" pagājušās sezonas galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs. "Dinamo" aizvadītajā sezonā ieņēma priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē un visā līgā, sesto gadu pēc kārtas nekvalificējoties Gagarina kausa izcīņai. KHL jaunās sezonas sākums plānots 2.septembrī.

Kontinentālās hokeja līgas vienības Rīgas “Dinamo” jaunpienācējus klātienē varēs novērtēt 27. augusta pārbaudes mačā ar Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku “Jokerit”, ziņo abi klubi.

“Jokerit” savā mājaslapā vēsta, ka spēle 27. augustā “Tikkurila Trio” arēnā notiks plkst. 17.00.

Tāpat komanda vēsta, ka “Ticketmaster” mājaslapā jau iespējams iegādāties biļetes uz maču.

Lai klātienē vērotu “dinamiešus” un “Jokerit”, līdzjutējiem, kuri pārsnieguši 16 gadu vecumu, būs jāšķiras no 15 eiro, bet bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 16 gadiem biļetes maksa būs desmit eiro.

Spēles arēnā sēdvietas ir sadalītas trīs līmeņos un katrs no tiem tiks piepildīts tikai ar 50% no kopējās kapacitātes.

Jau ziņots, ka “Dinamo” pēdējie jaunpienācēji ir Gagarina kausa ieguvējs vārtsargs Staņislavs Gaļimovs un kanādiešu uzbrucējus Zeku Mičelu un Metu Vaitu.

Iepriekš kluba rindas papildināja aizsargs Morgans Eliss, uzbrucēji Konstantins Komareks, Pavels Černovs un Deniss Paršins.

Ar “leģionāru” iekļaušanos komandā “Dinamo” šobrīd ir līgumi ar 11 uzbrucējiem, trim aizsargiem un diviem vārtsargu, bet vēl 14 hokejisti kluba nometnē atrodas ar pārbaudes laika līgumiem.

Kopumā pārbaudes laika līgumi noslēgti ar diviem vārtsargiem, četriem aizsargiem un astoņiem uzbrucējiem.

Par vienības galveno treneri 20. jūlijā tika iecelts latviešu speciālists Pēteris Skudra, bet viņam asistēs Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas “Rīga” pagājušās sezonas galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs.

“Dinamo” aizvadītajā sezonā ieņēma priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē un visā līgā, sesto gadu pēc kārtas nekvalificējoties Gagarina kausa izcīņai.

KHL jaunās sezonas sākums plānots 2. septembrī.