Decembra sākumā Rīgas Dinamo brauc uz Tallinu iepriecināt Igaunijas hokeja fanus

0 Komentāru
Decembra sākumā Rīgas Dinamo brauc uz Tallinu iepriecināt Igaunijas hokeja fanus
Foto: LETA ()

Kontinentālās hokeja līgas Latvijas komandas Rīgas Dinamo spēles Tallinā būs nozīmīgs notikums Igaunijas hokejam, uzskata Igaunijas Hokeja federācijas prezidents Rauno Parrass.

Jau vēstīja, ka Dinamo decembra sākumā divas regulārā čempionāta spēles aizvadīs Tallinā, 2.decembrī tiekoties ar pašreizējo KHL čempioni Magņitogorskas Metallurg, bet 4.decembrī ar Čeļabinskas Traktor. Spēles Tallinā tiks aizvadītas Tondiraba ledus hallē, kas atvērta 2014.gada augustā un kurā ir 5840 skatītāju vietas.

“Kontaktējāmies ar Dinamo klubu un parakstījām līgumu. Ar prieku pieņēmām viņu piedāvājumu, jo tā būs lieliska reklāma Tondiraba ledus hallei. Tā kā KHL mači pirmo reizi notiks Igaunijā, ceram uz lielu skatītāju interesi. Darīsim visu, lai pasākums tiktu sarīkots profesionāli,” atklāja Tondiraba sporta centra direktore Jeļena Gļebova.

Tikmēr EJL prezidents federācijas paziņojumā uzsver, ka Igaunijas hokeja sabiedrība ir pagodināta uzņemt Tallinā KHL komandas.

“Tas būs nozīmīgs brīdis Igaunijas hokejā, kas iedrošinās daudzus mazus zēnus un meitenes pievērsties hokejam. Divas KHL spēles ar izcilu atmosfēru palīdzēs iepazīstināt sabiedrību ar šo sporta veidu,” teica Parrass.

Tāpat iepriecināts par KHL komandu viesošanos Tallinā ir hokeja kluba Tallin valdes loceklis Heino Endens.

“Hokeja faniem būs lieliska iespēja savās mājās ieraudzīt spēcīgākās KHL komandas. Ceru, ka šīs divas spēles apliecinās “Tondiraba” spējas uzņemt augsta līmeņa hokeja pasākumus, kā arī nākotnē komandas dalību KHL,” atzīmēja Endens.

Spēles savā laukumā pret divām Tālo Austrumu komandām Habarovskas Amur (10.novembrī) un Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivostokas Admiral (12.novembrī) rīdzinieki aizvadīs Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē. Šajā arēnā Rīgas Dinamo pāris reižu spēlējusi arī iepriekšējās sezonās, bet ikdienā šeit Latvijas virslīgas čempionāta mājas spēles aizvada rīdzinieku fārmklubs, pašreizējā Latvijas čempione Liepāja.

Savukārt 8.decembra spēli pret Zagrebas Medveščak un 10.decembra spēli pret Bratislavas Slovan Latvijas vienība aizvadīs Inbox.lv ledus hallē Piņķos, kur Krievijas Jaunatnes hokeja līgas mājas spēles aizvada Rīgas Dinamo jauniešu komanda Rīga.

0 Komentāru