Daugaviņš ar gūtiem vārtiem sarūgtina rīdzinieku nākamo pretinieci “Lada”

Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš trešdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, kaldinādams Pētera Skudras trenētās Ņižņijnovgorodas “Torpedo” uzvaru.

“Torpedo” viesos ar rezultātu 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja šobrīd savainotā latviešu aizsarga Kristapa Sotnieka pārstāvēto Toljati “Lada”, kuru stūrē Artis Ābols ar asistentu Viktoru Ignatjevu. Mača rezultātu otrā perioda vidū atklāja Sergejs Kosticins, bet Daugaviņš savus vārtus guva nepilnas divas minūtes pirms trešdaļas beigām, kad pēc ātras ielaušanās pretinieku aizsardzības zonā izpildīja netveramu raidījumu.

Staņislavs Gaļimovs “Torpedo” vārtos atvairīja visas 26 pretinieku mestās ripas. Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 17 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vienā no trim iemetieniem un tika pie divām soda minūtēm.

Latviešu uzbrucējs šosezon 38 spēlēs guvis septiņus vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles. Tikmēr Sotnieks kopš 22.septembra aizvadījis tikai vienu spēli un tuvākajā laikā arī, visticamāk, neatgriezīsies laukumā.