Dārziņš par aizvadīto sezonu: Ielikām pamatus tālākajiem labajiem darbiem!

0 Komentāru
Dārziņš par aizvadīto sezonu: Ielikām pamatus tālākajiem labajiem darbiem!

Šorīt LNT rīta ziņu raidījumā ”900 sekundes” viesojās Rīgas ”Dinamo” kapteinis Lauris Dārziņš, kurš intervijā dalījās ar pārdomām par aizvadīto sezonu.

Komandas kapteinis uzskata, ka sezona kopumā bija veiksmīga un ir sperts plats solis komandas snieguma uzlabošanā. ”Iepriekšējās sezonas bija gaužām neveiksmīgas. Komandu nevar izveidot vienā dienā, viss nāk ar laiku un tie pamati ir ielikti. Ir sajūta, ka ir vīzija un esam uz pareizā soļa”, atzina Dārziņš.

Tāpat Dārziņš atklāja, ka pēc nopietnajām veselības likstām iepriekšējās sezonās bija radusies sajūta, ka jābeidz karjera. Tomēr viņš saprata, ka grib spēlēt un izbaudīt spēles procesu, neatkarīgi no tā vai komanda uzvar, vai zaudē: “Es domāju, ka tas ir briedums, ir kaut kāds klikšķis galvā – tu visu ķer un baudi. Tas spēlē lielu lomu.”

Gan komandas kapteinis, gan visa Rīgas ”Dinamo” komanda gaida savus līdzjutējus rītdien, 2.martā plkst. 14:00 ”Arēnā Rīga” uz sezonas noslēguma pasākumu, kur komanda vēlas pateikt paldies saviem līdzjutējiem par atbalstu aizvadītajā sezonā. To, kas īsti notiks šajā pasākumā spēlētāji paši vēl nezina, taču, kā atzīst Dārziņš, organizētāji vienmēr parūpējas par svētkiem un noteikti gan spēlētājiem, gan līdzjutējiem būs jautri. Jau iepriekš tika ziņots, ka ”Arēnas Rīga” durvis būs atvērtas apmeklētājiem jau no 12:30. No plkst. 13:00 Arēnas vestibilā varēs satikties ar ”Dinamo” hokejistiem autogrāfu sesijās. Pasākuma galvenajā daļā plānoti dažādi ar veiklību saistīti uzdevumi, kā arī pasākuma programmu papildinās Latvijā pazīstami mūziķi – grupa Dzelzs vilks, Laime pilnīga ar ”Dinamo” dziedošo hokejistu Metjū Majoni, grupa Dziļi violets, mūziķi Aija Vītoliņa, Raimonds Ozols un citi.

Pēc šīs sezonas beigām noslēdzas Laura Dārziņa līgums ar Rīgas ”Dinamo”, taču kapteinis atzīst, ka ir liela privilēģija būt mājās pie ģimenes un spēlēt savu skatītāju priekšā: ”Protams, viss nav atkarīgs tikai no manis, jābūt arī ieinteresētībai no kluba puses, tā kā es ceru, ka atradīsim kopsaucēju un varēšu turpināt karjeru šeit.”

Par dalību Pasaules hokeja čempionātā, kurš šogad no 10. līdz 26.maijam norisināsies Slovākijas pilsētās Bratislavā un Košicē, Dārziņš atzīst ”Man allaž ir gribējies spēlēt izlasē. Tas ir lielisks kolektīvs un ir lieliski laiki pavadīti. Kad kareja noslēgsies, tas būs posms, ko atcerēšos ar labākajām emocijām. Vēlme manī ir, taču viss nav atkarīgs no manis – ceru, ka izdosies visu sakārtot, lai es tur piedalītos.”

0 Komentāru