Dārziņam supergols, Bērziņam pirmie vārti KHL; “Dinamo” 10. sezonu noslēdz ar uzvaru

1 komentārs

Rīgas “Dinamo” hokejisti desmitās KHL sezonas pēdējā spēlē ceturtdien savu skatītāju klātbūtnē aizraujošā cīņā ar 3:1 pārspēja Helsinku “Jokerit” komandu.

Pirmā trešdaļa aizritēja līdzvērtīgi, tomēr mača rezultātu atklāja viesi. Pašā perioda izskaņā somu jaunais talants Ēli Tolvanens teicami izmantoja vairākumu. Noraidījumiem bagātā otrajā trešdaļā “Dinamo” rezultātu uz tablo izlīdzināja. 35. minūtē Lauris Dārziņš “izģērba” pretinieku aizsardzību, gūstot ļoti skaistus vārtus – 1:1.

Līdzvērtīgi turpinājās arī spēles noslēdzošā daļa, abām komandām veidojot bīstamus momentus. 42. minūtē Rīgas “Dinamo” izvirzījās vadībā, vien 19 gadus vecais Daniels Bērziņš no distances meta precīzi, gūstot savus pirmos vārtus KHL. 45. minūtē “Jokerit” rezultātu izlīdzināja, tomēr vārti tika gūti ar slidu – pēc video atkārtojuma noskatīšanās – tie netika ieskaitīti.

Turpinājumā uz ledus valdīja ļoti azartiska cīņa, spēlētājiem cīnoties pašaizliedzīgi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Sekundi līdz mača beigām tukšos vārtos precīzi meta Makmilans, pieliekot patīkamu punktu desmitajai KHL sezonai!