Četri Prinsa vārti ļauj “Davos” komandai LDz kausa mačā uzvarēt Minskas “Dinamo”

HCD.CH

Četrus vārtus gūstot amerikāņu uzbrucējam Šeinam Prinsam, Šveices hokeja klubs “Davos” trešdien “Latvijas Dzelzceļa” kausa mačā ar 6:4 uzvarēja Minskas “Dinamo”.

Vēl pirmajā trešdaļā Minskas klubs divas reizes izvirzījās vadībā, tomēr to nespēja nosargāt, pirmajām 20 minūtēm noslēdzoties ar rezultatīvu neizšķirtu 2:2. Tomēr otrajā periodā Prinss 11 minūšu laikā iemeta četrus vārtus pēc kārtas un izvirzīja Davosas hokejistus vadībā.

Savukārt 36.minūtē Sergejs Kosticins vienu ripu Minskas “Dinamo” labā atspēlēja, tomēr mainīt spēles gaitu Baltkrievijas komandai tā arī neizdevās, lai gan vēl 17 sekundes pirms beigām Kosticins guva savus otros vārtus mačā, panākdams 4:6.

Vēlāk trešdien maču šī pārbaudes turnīra ietvaros aizvadīs saimniece Rīgas “Dinamo”, kas plkst.19.30 “Arēnā Rīga” spēkosies ar Jaroslavļas “Lokomotiv”. Abu komandu spēkošanos varēs vērot kanālā TV6.

Pirmajā šī turnīra dienā otrdien Gagarina kausa čempione Kazaņas “Ak Bars” ar 4:2 uzvarēja “Davos”, bet rīdzinieki ar 2:1 pārspēja Minskas “Dinamo”.

Sestdien Rīgas klubs duelēsies ar “Ak Bars”, bet turnīra noslēgumā svētdien būs mačs ar “Davos” hokejistiem.

Ceturtdien un piektdien divas spēles tiks aizvadītas “Inbox” ledus hallē Piņķos, “Ak Bars” mērojot spēkus ar Minskas “Dinamo” un Jaroslavļas “Lokomotiv” vienībām.

Visas komandas aizvadīs viena apļa turnīru, katra nospēlējot četrus mačus.