Bija vai nebija pāri līnijai – tiesneši pret SKA neieskaita divus Rīgas “Dinamo” vārtus

63 komentāri

Kontinentālās hokeja līgas spēlē starp Rīgas “Dinamo” un Sanktpēterburgas SKA komandām tiesneši neieskaitīja divus rīdzinieku vārtus, un abos gadījumos gadījumos tuvu vārtu guvumam bija Hanters Šinkaruks.

Rīgas ”Dinamo” trešdien “Arēnā Rīga” izcīnīja punktu pret Rietumu konferences līderiem Sanktpēterburgas SKA, ar 4:5 piekāpjoties tikai “bullīšu” sērijā.

Jau spēles otrajā minūtē Hanters Šinkaruks pielaboja Kristapa Zīles metienu, un ripa lidoja vārtos. Tiesneši secināja, ka “Dinamo” uzbrucēja nūja bijusi augstāk par vārtu pārliktni un vārtu guvumu neieskaitīja.

Trešā perioda sākumā Šinkaruks izslidoja viens pret Jaroslavu Askarovu un izslidināja ripu starp SKA vārtsarga kājsargiem. Daņils Piļenkovs vārtos slīdošo ripu izķeksēja no vārtu līnijas. Atkārtojumā izskatījās, ka SKA aizsargs to izdarīja mirkli par vēlu, tomēr arī šoreiz tiesneši uzskatīja, ka vārti nav gūti.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Neftekhimik” – Rīgas "Dinamo"

Porziņģim aizvadot izcilu pagarinājumu, ”Mavericks” dramatiskā mačā uzvar "Clippers" un revanšējas par svētdienas zaudējumu

Strīdīgi vārti neļauj Rīgas "Dinamo" uzvarēt pamatlaikā, "bullīšos" uzvaru izcīna "Neftekhimik"

Tiesneši skatās virsū un neredz, ka Voronkovam attaisījusies ķivere - noraidījuma vietā tiek ieskaitīti vārti

Cibuļskis par sitienu Freibergam metas pārmācīt "Ak Bars" uzbrucēju Gluhovu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

"Liverpool" otro nedēļu pēc kārtas iesit četrus vārtus un sagrauj "Southampton"

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" gaida nopietns pārbaudījums - CSKA arī šosezon ir viens no spēcīgākajiem KHL klubiem

Latvijas basketbolisti dramatiskā galotnē piekāpjas Serbijai FIBA PK kvalifikācijas pirmajā spēlē

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Sochi” – Rīgas "Dinamo"

Rīgas ”Dinamo” izbraukumā piekāpjas trīskārtējiem KHL čempioniem "Ak Bars"