Baiba Sipeniece-Gavare jau otro reizi apspēlē hokeja spēļu komentētāju Tomu Prāmnieku

0 Komentāru

”Kāds ir visu laiku visaugstākais hokeja spēles rezultāts un kā šī spēle ir saistīta ar Latviju?” –  kārtējais Baibas “Knock-out” jautājums par hokeju “Star FM” ēterā rubrikā ”Zoopastas Freeride” iedzinis stūrī gan Jāni Romanovski, gan ilggadējo hokeja spēļu komentētāju Tomu Prāmnieku!

Šoreiz Baibai izdevās pamatīgi sajaukt kārtis – minētā Latvijas saistība ar šo spēli lika puišiem lauzīt galvas un domāt par smagu mūsu valsts zaudējumu kādai no hokeja lielvalstīm vēl laikā pirms Padomju okupācijas, taču izrādās, ka Baibas minētajā spēlē pati Latvija spēlē nav bijusi iesaistīta, un runa nemaz nav par vīriešu hokeju.

Arī spēles rezultātu puišiem ne tuvu neizdevās uzminēt – 82 pret nulli!

Izrādās, tieši ar šādu rezultātu noslēgusies hokeja spēlē Liepājā, 2008. gadā, kad Slovākijas sieviešu hokeja izlase iznīcinājusi Bulgārijas komandu, tādējādi izcīnot uzvaru Vankūveras ziemas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā.

Jāpiezīmē gan, ka visu laiku vislielākais rekords joprojām pieder Taizemes hokejistēm, kuras 1998. gada Āzijas U:18 čempionātā zaudējušas Dienvidkorejai ar rezultātu 92:0.

Citus Baibas “Knock-out” jautājumus klausies sporta raidījumā ”Zoopastas Freeride” darba dienās plkst. 7.50 “Star FM” ēterā.

0 Komentāru