ATMIŅU VIDEO: Indrašim divi vārti, ”Dinamo” ar 4:1 Sanktpēterburgā uzvar KHL čempioni SKA

Ne tik senā vēsturē, proti, 2015. gada 29. septembrī Rīgas ”Dinamo” saviem līdzjutējiem sagādāja lielisku dāvanu. Rīdzinieki izbraukumā ar 4:1 šokēja tobrīdējo KHL čempioni Sanktpēterburgas SKA. Divus vārtus ”Dinamo” rindās guva uzbrucējs Miks Indrašis.

Mača rezultātu atklāja Rīgas komanda, jo pretuzbrukumā Indrašis 14.minūtē teicami apspēlēja pretinieku aizsargus un ar metienu starp kājsargiem no asa leņķa pārspēja SKA vārtsargu Miko Koskinenu. 1. perioda priekšpēdējā minūtē Indrašis guva savus otros vārtus, kad ar atkārtotu metienu pārspēja mājinieku vārtsargu. Bet 23.minūtē vairākumu ar skaistu metienu no distances realizēja Dārziņš, bet Skvorcovs toreiz prata iemest vārtus jau tukšā SKA cietoksnī.