Ankipāns: Pretinieki uzvarēja pelnīti, jo nospēlēja daudz profesionālāk

2 komentāri
Ankipāns: Pretinieki uzvarēja pelnīti, jo nospēlēja daudz profesionālāk
EDIJS PĀLENS, LETA

Pekinas “Kunlun Red Star” otrdien spēlēja profesionālāk par Rīgas “Dinamo”, pēc zaudējuma secina rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas mačā savā laukumā ar rezultātu 1:3 zaudēja vienai no vājākajām Austrumu konferences komandām Pekinas “Kunlun Red Star”.

“Spēle bija skatāma, un abas komandas skatītājiem dāvāja labu hokeju. Komanda ir ļoti sakārtota, un viena no karstākajām līgā šajā brīdī, spēlē disciplinēti. Divu pieredzējušu uzbrucēju kļūdas noveda mūs iedzinējos. Bija ļoti grūti atspēlēties, lai gan bija pārsvars. Viņu vārtsargs spēlēja atzīstami, un komanda vinnēja pelnīti, jo nospēlēja daudz profesionālāk,” pēcspēles preses konferencē stāstīja Ankipāns.

Šajā spēlē rīdziniekiem nevarēja palīdzēt viens no uzbrukuma līderiem Brendons Makmilans, kurš iepriekšējā cīņā tika savainots.

“Makmilanam ir pamatīgs augšstilba sasitums. Viņš spēlēs nākošajās spēlēs. Mums viņa pietrūka, bet tā ir hokeja sastāvdaļa,” atklāja Ankipāns.

Tāpat rīdziniekiem bija jāiztiek bez Kristofera Berglunda.

“Arī trauma, diemžēl. Pēdējos mačos viņš spēlēja ar pretsāpju līdzekļiem, bet visam ir savas robežas. Dzelzs vīrs, labi turas,” zviedru hokejista izturību lielīja Ankipāns.

Uzbrucēju pirmā virknējuma centrā šodien spēlēja Gints Meija.

“Bērziņa, Džeriņa un Batņas maiņas šodien parādīja labu hokeju un deva lielu ieguldījumu. Meija diezgan daudz ir spēlējis centrā, tāpēc tā, manuprāt, bija laba izvēle,” teica Ankipāns.

Šobrīd Rīgas klubs ar 16 punktiem 23 spēlēs ieņem pēdējo – divpadsmito – vietu Rietumu konferencē un ir vājākais visā līgā.

2 komentāri