Ankipāns: Pēc spēles sapratu, ka gribam turpinājumu

2 komentāri
Ankipāns: Pēc spēles sapratu, ka gribam turpinājumu
Autors: Romāns Kokšarovs/f64

Rīgas “Dinamo” vēlas turpināt startēt Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) un veidot komandu ar citu raksturu, atzina galvenā trenera pienākumu izpildītājs Ģirts Ankipāns.

Rīgas klubs ceturtdien savā laukumā emocijām bagātā spēlē ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) uzvarēja Helsinku “Jokerit” komandu.

“Motivācijas jautājums nospēlēja galveno lomu. Vajadzēja uzvarēt, to arī izdarījām, vinnējot stipru komandu,” pēc mača žurnālistiem sacīja Ankipāns. “Šī bija smaga sezona. Esmu pateicīgs čaļiem, ka aizgājām no pēdējās vietas.”

Uzvaras vārtus rīdziniekiem guva vien 19 gadus vecais uzbrucējs Daniels Bērziņš, kuram tas bija pirmais precīzais metiens KHL karjerā. Tāpat mājiniekiem skaitus vārtus guva Lauris Dārziņš, kā arī beigās Brendons Makmilens raidīja ripu tukšā pretinieku cietoksnī.

“Pēc spēles sapratu, ka gribam turpinājumu. Par savu nākotni komandā negribu runāt, jāveido jauna komanda ar citu raksturu. Bija arī daudz pozitīvas lietas. Jaunie hokejisti sevi labi parādīja, savas vietas sastāvā nopelnīja, nevis vienkārši saņēma,” jauno maiņu uzteica treneris.

Rīdziniekiem sezona ir beigusies, taču komandā darbs turpināsies.

“Tagad diezgan cieši sadarbojamies ar Latvijas izlasi. Ir plāns nedaudz atpūsties pirmās izlases treniņnometnes sākuma. Jaunie hokejisti vēl spēlēs Krievijas Jaunatnes līgā (MHL). Tāpat lēnā garā sāksim strādāt ar tiem cilvēkiem, kuri nebūs izlases kandidātu lokā,” Ankipāns uzsvēra, ka darbs komandā turpināsies.

Tikmēr “Jokerit” galvenais treneris Juka Jalonens atzina, ka šī bija grūta spēle.

“Mums nebija nozīmes rezultātam, bet centāmies spēlēt ar atdevi, taču “Dinamo” gribēja vairāk uzvarēt nekā mēs,” sacīja somu kluba vadītājs.

“Jokerit” Rietumu konferencē ieņēma trešo vietu un izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tiksies ar “Soči” komandu.

Foto

2 komentāri