Ankipāns: Paldies vīriem, ka šādā situācijā vēl cīnās

0 Komentāru
Ankipāns: Paldies vīriem, ka šādā situācijā vēl cīnās
DINAMO RĪGA

Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Ģirts Ankipāns vēlējās pateikties saviem hokejistiem, kuri neraugoties uz neizteiksmīgo sniegumu, pēdējos dueļos aizvada ar lielu cīņassparu.

“Dinamo” ceturtdien viesos ar 2:1 “bullīšos” uzvarēja Habarovskas “Amur”, svinot otro panākumu pēc kārtas.

Vārtus Rīgas komandā guva Roberts Mamčics, bet uzvaru nesošais “bullītis” Miķeļa Rēdliha kontā.

“Domāju, ka bija ļoti sīksta spēle. Zinājām, cik ļoti “Amur” ir nepieciešami punkti šajā duelī,” norādīja Ankipāns. “Arī mēs nevēlējāmies piedzīvot zaudējumu. Šodienas spēle bija gana interesanta un visu izšķīra vieni vārti – kas iemeta, tas uzvarēja.”

“Guvām par vieniem vārtiem vairāk nekā pretinieki, tāpēc arī panākums. Vēlos pateikties vīriem, ka viņi šādā situācijā vēl cīnās un demonstrē labu spēli.”

Līdzīgās domās bija arī “Amur” treneris Aleksandrs Guļjacevs, kurš uzsvēra, ka tikpat svarīgas ir atlikušās šīs sezonas spēles. “Šodien neizdevās pieturēties pie spēles plāna un brīžiem demonstrējām nervozu hokeju. Mums bija momenti, tostarp arī papildlaikā… Nevaru pārmest puišiem, jo viņi ļoti labi apzinās situāciju turnīra tabulā,” pauda speciālists.

“Esam punkta attālumā no izslēgšanas spēlēm, tāpēc nākamā cīņa ar Ņižņekamskas “Neftekhimik” būs ļoti svarīga. Pozitīvi, ka šodien guvām punktu… Noskaņosimies un centīsimies rādīt labāku sniegumu nākamajā cīņā.”

0 Komentāru