Ankipāns: Nākamajās spēlēs centīsimies atbrīvoties no kļūdām

0 Komentāru
Ankipāns: Nākamajās spēlēs centīsimies atbrīvoties no kļūdām
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Kontinentālās hokeja līgas Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” spēlētāji turpmākajos mačos centīsies atbrīvoties no kļūdām, uzsver rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Rīgas “Dinamo” vakar izcīnīja otro panākumu “Latvijas Dzelzceļa” kausa spēlē, ar 3:1 pārspējot Jaroslavļas “Lokomotiv”.

“Bija agresīva spēle, mēģinājām viņus nedaudz apstādināt un taisīt tā saucamos “reversus”. Centāmies spēlēt ciešāk un izveidot sev pāris momentus,” apmierināts ar spēli bija Ankipāns. “Puikas labi kustējās un bijām pelnījuši uzvaru.”

Pirmajā periodā pretinieki daudz noraidījās.

“Redzēju tikai pirmo no trijiem noraidījumiem. Ielaidām lielo mazākumu. Nonācām šādā situācijā pēc saviem lēmumiem. Kļūdas radās, jo mēģinājām darīt vairāk nekā vajadzēja. Centīsimies uzlabot sniegumu nākamajās spēlēs,” solīja Ankipāns.

Tikmēr pretinieku galvenais treneris Kregs Maktevišs slavēja rīdzinieku aktīvo hokeju.

“Pārlieku bieži zaudējām ripu savā zonā un sasteidzām spēli,” aizvadīto maču komentēja galvenais treneris. “Nenospēlējām pārāk labi, jo vairāki pieņemtie lēmumi sagādāja problēmas – tieši spēlējot savā zonā.”

Otrdien Rīgas “Dinamo” ar 3:0 apspēlēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”, bet “Ak Bars” ar tādu pašu rezultātu pieveica Minskas “Dinamo”. Savukārt trešdienas pirmajā spēlē “Ak Bars” ar 5:2 pieveica “Avtomombilist”.

Sestdien, plkst.13, rīdzinieku pretiniece būs Minskas “Dinamo”, bet svētdien, plkst.17, – Kazaņas “Ak Bars”.

Cīņa par “Latvijas Dzelzceļa” kausu norisinās jau 11.reizi. Pērn Rīgas komanda triumfēja turnīrā, pie trofejas tiekot trešo reizi vēsturē.

0 Komentāru