Rīgas Dinamo un KHL jaunajā sezonā VSB, TV6, TV5 un Skaties.lv

1 komentārs
Rīgas Dinamo un KHL jaunajā sezonā VSB, TV6, TV5 un Skaties.lv
Foto: LETA

Šogad jau astoto sezonu Rīgas Dinamo pārstāvēs Latviju Kontinentālajā Hokeja līgā (KHL). Sākot ar 25. augustu, visas komandas mājas spēles būs redzamas kanālos TV6 un TV5, turpmākās izbraukuma spēles ekskluzīvi skatāmas Viasat Sport Baltic. Skatieties pirmās Rīgas Dinamo mājas spēles jau 25. un 27. augustā plkst. 19.10 TV6 un TV5, bet pirmo izbraukuma spēli jau 30. augustā plkst. 17.00 Viasat Sport Baltic! Tāpat šogad MTG TV Latvia ieguvis ekskluzīvas tiesības pārraidīt mājas spēles internetā –  portālos TVPlay un Skaties.lv.

MTG pagarina tiesības KHL un Rīgas Dinamo spēļu translēšanai

Vasaras sezona MTG TV Latvia kanālos, arī Viasat Sport Baltic, aizvadīta dažādās sportiskās aktivitātes, bija laiks futbolam, pludmales volejbolam, kā arī Latvijas Dzelzceļa kausam. Augusta nogale un septembris ienes vairākus papildinājumus sporta notikumu izvēlē – atsāksies KHL cīņas uz ledus. MTG ir pagarinājis līgumu par KHL spēļu translāciju uz nākamajām 2 sezonām. Sporta kanāls Viasat Sport Baltic arī šogad piedāvās sekot līdzi izbraukumu spēļu tiešraidēm ar komentāriem latviešu valodā, tādējādi nodrošinot nepārtrauktu iespēju sekot līdzi Rīgas Dinamo spēlēm. Savukārt par visu, kas nedēļas laikā noticis sportā, aizrautīgi, profesionāli, vienkārši un saprotami sarunāsies trīs kungi raidījumā Overtime TV.

Sekojiet līdzi hokejam Skaties.lv!

Visu par un ap hokeju, kā arī līdzjutēju sajūsmu un pārdzīvojumus tepat Latvijā palīdzēs notvert portāls Skaties.lv. Portālā būs iespējams vērot Rīgas Dinamo mājas spēļu tiešraides un sekot līdzi Sporta studijas zinošo ekspertu Overtime TV vadītāja Armanda Pučes un bijušā Rīgas Dinamo aizsarga Oļega Sorokina analīzei pirms un pēc spēlēm, kā arī teksta video tiešraides. Skaties.lv sadaļā Sports būs skatāmi arī Dinamo Rīga spēļu labākie momenti – vārtu guvumi, noraidījumi un spēka paņēmieni. Spēļu laikiem un rezultātiem sekojiet līdzi Skaties.lv!

FOTO: Rīgas Dinamo hokejisti piedalās preses konferencē par gaidāmo KHL sezonu

Tuvojas spēļu starts

Pirmā Rīgas Dinamo spēle ar komandas jauno kapteini Lauri Dārziņu gaidāma jau 25. augustā, kad rīdzinieki Arēnā Rīga tiksies ar divkārtējiem KHL čempioniem Ak Bars (Kazaņa) komandu, kas arī šogad būs vieni no galvenajiem pretendentiem uz Gagarina kausa izcīnīšanu. Otro sezonas spēli Rīgas Dinamo komanda aizvadīs 27. augustā, kad Arēnā Rīga tiksies ar saviem tiešajiem konkurentiem Čerepovecas Severstal. Pēc divām spēlēm savā laukumā, Rīgas Dinamo aizvadīs 7 mačus izbraukumā, un nākamo spēli savu skatītāju priekšā aizvadīs tikai 17. septembrī. Visas izbraukuma spēles hokeja līdzjutēji aicināti vērot kanālā Viasat Sport Baltic! Lai vēl detalizētāk varētu izprast notikumus uz ledus, spēlēs komandai pievienosies astoņi izcili prāti – sporta komentētāji. Spēlētājus atbalstīs un skatītājiem labāk saprast spēļu norisi latviešu valodā kā vienmēr palīdzēs sporta komentētāji Jānis Vuguls, Aivars Zahārovs, Toms Prāmnieks un studijā Armands Puče un Oļegs Sorokins. Savukārt krievu valodā TV5 komentēs Vladimirs Ivanovs un Anatolijs Kreipāns.

“Saprast, ko un kā redz vārtsargs, var tikai cilvēks, kurš kādreiz to darījis. Tādēļ šogad mūsu komentētāju un studiju komandai pievienojas bijušais Rīgas Dinamo vārstsargs Edgars Lūsiņš,” norāda Toms Circenis, Viasat Sport Baltic sporta programmu direktors.