Rīgas Dinamo treniņnometni Valmierā uzsāk ar 35 hokejistiem un trīs potenciālajiem leģionāriem

Pievienot komentāru
Rīgas Dinamo treniņnometni Valmierā uzsāk ar 35 hokejistiem un trīs potenciālajiem leģionāriem
Foto: dinamoriga.eu

Latvijas hokeja kluba Rīgas Dinamo treniņnometnē Valmierā piedalās 35 hokejisti, tostarp trīs potenciāli jauni leģionāri, kuriem ir pārbaudes laika līgumi. Treniņnometni pirms devītās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas Dinamo Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, sāka svētdien.  

 Normunda Sējēja, Ronalda Ozoliņa, Jura Klodāna un fiziskās sagatavotības trenera Raivja Miezāna vadībā trenējas trīs vārtsargi, desmit aizsargi un 22 uzbrucēji, starp kuriem ir spēlētāji ar spēkā esošiem līgumiem un spēlētāji ar pārbaudes laika līgumiem, kā arī jauniešu komandas HK Rīga spēlētāji.Ar pārbaudes laika līgumiem treniņnometnē piedalās Izraēlas izlases hokejists Elizers Šerbatovs, vācu hokejists Deniss Reimers, kurš ir spēlējis Vācijas jauniešu (U18) un junioru (U20) izlasēs, bet iepriekšējā sezonā pārstāvēja Vācijas otrās bundeslīgas klubu no Frankfurtes, kā arī amerikāņu uzbrucējs Vinnijs Saponari, kurš ir spēlējis Amerikas hokeja līgā (AHL), kā arī ASV izlases rindās piedalījies divos pasaules čempionātos jauniešiem (U18), tiekot pie sudraba un bronzas medaļām.

FOTO: Rīgas Dinamo treniņi Jūrmalā un Piņķos

Aizvadītajā sezonā Saponari pārstāvēja trīs AHL komandas, tajās aizvadot 18 mačus un iemetot vienus vārtus, bet visvairāk maču viņš aizvadīja Austrumkrasta Hokeja līgā (ECHL), kur Grīnvilas Swamp Rabbits komandā 40 spēlēs guva sešus vārtus un atdeva 11 rezultatīvas piespēles. Tāpat treniņnometnē piedalās arī pieredzējušie aizsargi Georgijs Pujacs un Jēkabs Rēdlihs, kuri Dinamo ir spēlējuši senāk.

Treniņus aizvada arī pērnā gada pirmās puses kapteinis Lauris Dārziņš. Uz vietu komandā pretendē arī Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs. Ierindā ir arī pērnās sezonas leģionāri Jakubs Sedlāčeks, Tims Sestito un Filips Toluzakovs.

Treniņnometne Valmierā ilgs līdz 29.jūlijam, bet 23.jūlijā tiks aizvadīta pārbaudes spēle ar Arta Ābola trenēto un Edgara Masaļska ar Kristapu Sotnieku pārstāvēto Toljati Lada komandu. Treniņi notiks gan uz ledus, gan sporta zālē un stadionā. Treniņos un pārbaudes spēlē treneri izvērtēs tos hokejistus, kuri ir ar pārbaudes laika līgumiem, un izlems ar kuriem slēgt pilnvērtīgus līgumus. Ar komandu vēl joprojām nav jaunā galvenā trenera. Iepriekš tika minēts, ka tas, visticamākais, būs ārvalstu speciālists.

Rīgas Dinamo sastāvs treniņnometnē Valmierā:

vārtsargi – Jakubs Sedlāčeks, Jānis Kalniņš, Antons Naumovs;

aizsargi – Georgijs Pujacs, Oskars Cibuļskis, Krišjānis Rēdlihs, Guntis Galviņš, Aleksandrs Jerofejevs, Kristaps Zīle, Jēkabs Rēdlihs, Ralfs Freibergs, Ēriks Ševčenko un Uvis Balinskis;

uzbrucēji – Tims Sestito, Miks Indrašis, Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, Gints Meija, Kaspars Saulietis, Gunārs Skvorcovs, Vitālijs Pavlovs, Filips Toluzakovs, Nikolajs Jeļisejevs, Edgars Kulda, Koba Jass, Roberts Locāns, Māris Bičevskis, Frenks Razgals, Kirils Galoha, Gatis Sprukts, Georgs Golovkovs, Miks Lipsbergs, Elizers Šerbatovs, Deniss Reimers, Vinnijs Saponari.